Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban férfiak! Miért...

Elsősorban férfiak! Miért csináltok ilyet ha van feleségetek/barátnőtök?

Figyelt kérdés

Lehet hogy általánosítás lesz!

Van egy ismerősöm van barátnője, más lányoknak a képeit lájkolgatja, kommentálja fb-n. Tegnap elmentünk egy szórakozóhelyre ott volt a barátnőjével. És olyanokat mondogat nekem ha nem lenne az xy akkor most én lennék a barátnője,meg hogy ha szakítanak majd akkor. Hogy mindig én voltam álmai nője nem tud elfelejteni stb. akkor miért van a barátnőjével. Tisztázzuk én nem érzek iránta semmit!

2. Szintén tegnap este másik pasi van felesége, az is dettó ugyanez, hogy milyen jól nézek ki jajj ha nem lenne a felesége, meg hogy engem ő sose érdekelt, meg ott puszilgatott meg ilyenek. Szerintem az annyira undorító dolog. Miért csináltok ilyet ha van barátnőtök?


2011. okt. 9. 16:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%

Ugyanezt csinálta velem volt barátom! Mi össze is vesztünk, de annyival elintézte, hogy : neked is tetszenek más pasik...

Szerintem a pasiknál ez egy beidegződés, de elég zavaró tud lenni..://

2011. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy csak a szájuk nagy, és soha nem csalnák meg a barátnőjüket, meg szakítani sem akarnak vele, csak olyan szerető-típusnak néznek:D

Ne hagyd hogy egy nős férfi puszilgasson, hanem koptasd le szépen, és akkor nem lesz ilyen problémád.

2011. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
71%

Mert az asszony már unalmas, a szerelem rég elmúlt, de kötnek az emlékek és a kényelem. Ha van olyan nő, aki érdeklődik irántunk, könnyebb otthagyni a régi kapcsolatot. Keresni kell hát valakit, rá kell kérdezni, meg kell próbálni, hátha. Ez nem jelenti azt, hogy tényleg komolyabban tervezünk az illetővel, inkább csak kell egy ugródeszka a rossz kapcsolatból.

És itt már nem a szimpla szakításról van szó, a válás nehezebb, ezért az elhatározáshoz is több kell szimpla ígéreteknél.

És persze ott a barátunk, az alkohol. Az kimondatja velünk, miszerint egy átlag párkapcsolatban a szerelem 5-10 évnél nem tart tovább, és utána az ember fia vagy lánya szinte már fájdalmasan vágyik újra az izgalomra, a szerelemre. Bizony, az erőltetett monogámia fáj.

2011. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%

Na, erre csak annyit írnék, ha egy csaj szemez más pasival, vagy flörtöl, az már kva.

Egy ugyanazt művelő hím meg "szuperpasi", aki csajozik.Hát szerintem ugyanaz a kategória.

És még akkor ne is beszéljünk arról hogyha állítólag komoly kapcsolata van.

Magáról állít ki bizonyítványt! és hála a jó égnek, hogy nem minden pasiban van meg ez a hozzáállás!

2011. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
77%
tisztázzunk valamit...az ilyenek nem Férfiak....attól nagyon messze vannak....
2011. okt. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%

Mert az ilyenek mocskos férgek!


31/f

2011. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%

Mert az asszony már unalmas, a szerelem rég elmúlt, de kötnek az emlékek és a kényelem. Ha van olyan nő, aki érdeklődik irántunk, könnyebb otthagyni a régi kapcsolatot. Keresni kell hát valakit, rá kell kérdezni, meg kell próbálni, hátha. Ez nem jelenti azt, hogy tényleg komolyabban tervezünk az illetővel, inkább csak kell egy ugródeszka a rossz kapcsolatból.


Nem elég, hogy éveken át hitegetik a feleségüket, még rúgjanak bele még egyet azzal, hogy "elhagylak, mert van jobb"?

2011. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
67%
Mert unják a feleségüket.
2011. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
52%
A férfiak 90%-a ilyen ,de ez természetes ,nem jó dolog a monogámia ,nem természetes. A legszebb nőt is unja valaki, csak idő kell hozzá.Kell az izgalom a flört az új élmények.A házikosztot előbb vagy utóbb minden férfi megunja. Aztán vagy fogcsikorgatva ,de kibírja valahogy egy nővel élete végéig,vagy enged a kísértésnek.
2011. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
64%

"Nem elég, hogy éveken át hitegetik a feleségüket"

Inkább a nők hitegetik magukat, és csukott szemmel, befogott füllel mondogatják maguknak, hogy az ő férjük sosem.

2011. okt. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!