Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötletes dolog ilyet ajándékozn...

Ötletes dolog ilyet ajándékozni vagy túl snassz?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenki ismeri a ködgépet, amit a Kika és egyéb helyeken lehet kapni. Szóval ez az aromalámpa is hasonló, csak kicsi (asztalra rakható) egy vázára hasonlít és ugyanúgy párát/ködöt képez, ha pedig az ember rak bele illóolajat, akkor ugye illatot is.

Van több fajta, ez amit néztem színes, de van olyan is amiben óra is van. Ti (elsősorban hölgyek) örülnétek ha ilyet kaptok vagy túl snassznak találnátok?


Köszönöm! És bocsánat a kategóriáért, de itt szoktak a legértelmesebb válaszok érkezni.


2011. okt. 25. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene, de te ismered az illetőt, akinek lesz. :)
2011. okt. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Hát nekem biztos hogy tetszene de ez nagyon vegyes ki szereti ki nem tényleg ismerni kell az illetőt akinek adod.
2011. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Én kicsit snassznak találom az ilyen ajándékokat..


Mi mindig igyekszünk ötletes , egyedi ajándékokat adni, amin látszik h figyeltél rá egész évben, mit szeretne, mi a titkos vágya, kis elszólásokból, nem csak hogy bemegyek a kikába és jajj de jópofa ez a világító giccsgitár, vagy ez a 3d kép, stb...

lehetne ennél személyesebbet is, persze, ha imádja az illóolajos dolgokat akkor miért ne...


24/L : nem nagyra, drága dolgokra vágyó

2011. okt. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze, én ismerem ez igaz. :) Anyunak lenne. Tavalyelőtt kapott a szülinapjára egy ködgépet, de az tönkre ment és nagyon bánkódott utána, mert amúgy ezt az illóolajos mécsest nem szereti, viszont ez a ködös cucc bejött neki.


Utolsó: elhiheted, hogy figyelek rá, figyelem minden rezdülését, de amit szeretne egyszerűen nem találom. Pedig bejártam az összes üzletet a környéken. Sose szoktam olyat, hogy berohanok valahova és lekapom az első dolgot. :)

A drágaság...hát az más kérdés. Itt ez nem számít drágának, otthon igen. De nem ez volt a fő szempont.


Az a baj, hogy nem tudom érzékletesen leírni, hogy néz ki...na megpróbálom. Kb mint egy alul pocakos váza, felül vékony. Mint az egyszálas vázák (először azt hittem az) és nagyon halványan világít (lila asszem) és mikor bekapcsolatam akkor tűnt fel, hogy aroma lámpa (legalábbis ez van ráírva). Nem egy nagy valami.


Amúgy táskát szeretne, de amit látott itt nem árulják.

2011. okt. 25. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszene
2011. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na meg lett oldva a dolog. Teljesen hátulról megközelítettem a kérdést, és nagyon tetszik neki, de nem tudja hova rakni. Viszont a nagymamámnak jöhet ;)
2011. okt. 25. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!