Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A saját családomból még...

A saját családomból még áldott húsvétot sem kívánt senki, a munkatársaim hívtak fel ma telefonon, és az ismerőseim küldtek sms-t. A családnak miért nem vagyok fontos?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 13:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
94%
#20 XDDDD ezt melyik illuminált weboldal legmélyebb bugyrából magoltad be?😂 Ezeket még te sem hiszed el, ez akkora képmutatás😂
2021. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy sem a szépben, sem a jóban nem tudsz hinni. Sokan bántottak, drága, azért lettél ilyen? Elhanyagoltak a szüleid? Azért keményedett meg ennyire a szíved? Szörnyű lehet ennyi cinizmussal, kérges szívűen élni. Nem cserélnék veled milliárdokért sem.
2021. ápr. 5. 21:37
 23/31 anonim ***** válasza:
95%
Olyan családtagot aki vadidegenekkel veszekedik a neten, ilyen stílusban, én se köszöntenék fel :/
2021. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
94%
24,ott a pont
2021. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Elhiszem, drágáim, hogy fájdalmas a nehéz gyermekkori emlékekkel szembesülni, de próbáljátok meg. Meg fogtok tisztulni. Hiszen mi mástól gonoszodtatok volna meg, ha nem attól, hogy gyerekként nem voltak bizonyos szükségleteitek kielégítve (a szülők elétek helyeztek valamit, nem voltatok fontosak)?
2021. ápr. 5. 22:06
 26/31 anonim ***** válasza:
94%
bocs mivan, ez akkor most egy hittérítő hadjárat, vagy önkéntes pszichológus vagy vagy mivan?
2021. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem vette be a gyógyszert, skizo, semmi baj, nem kell bántani.
2021. ápr. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez jó, idejössz sírni, aztán adod a nagyot. Te igazi balek, lúzer vagy👀😃😃🤭🤭🤭🤭
2021. ápr. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
92%

"sem a szépben, sem a jóban nem tudsz hinni." - dee, tudok. De a kétszínűség se nem jó, se nem szép ;)

"Sokan bántottak, drága, azért lettél ilyen? Elhanyagoltak a szüleid? Azért keményedett meg ennyire a szíved? Szörnyű lehet ennyi cinizmussal, kérges szívűen élni." - Ezek amúgy ilyen tipikus provokáló kérdések. A provokálással mások felidegesítése a célod, ez is biztos nagyon jó és szép. A válaszok amúgy nem, nem, és nem kemény a szívem :D Csak én nem egy burokban élek😂

"Nem cserélnék veled milliárdokért sem." - Fúú, hála az égnek :D

2021. ápr. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
92%

"Elhiszem, drágáim, hogy fájdalmas a nehéz gyermekkori emlékekkel szembesülni, de próbáljátok meg." - jaaa, annyira szomorú visszagondolni, mikor kiderült, hogy a Nyuszi nem létezik😭 Remélem nem most döntök össze benned egy álomvilágot, de a Mikulás se létezik, meg a Fogtündrés sem.


"Meg fogtok tisztulni." - Fürödtem ma is. Neked is ajánlom, idáig bűzlik a hülyeséged :D


"Hiszen mi mástól gonoszodtatok volna meg, ha nem attól, hogy gyerekként nem voltak bizonyos szükségleteitek kielégítve (a szülők elétek helyeztek valamit, nem voltatok fontosak)?" - Te szent lélek, már megint provokálsz :) Saját magadnak mondasz ellent. Amúgy nem tudtam, hogy gonosz vagyok, de igen, biztos így van, ha egy random kattos mondja ezt nekem a neten úgy, hogy a Nyusziért sír, engem pedig nem is ismer😂 A családi életemmel amúgy semmi baj nincs, köszi :)


Plusz: Amúgy ez a mindenfajta provokáció sem szép dolog, a kétszínűség sem, és a nonstop személyeskedés, hogy másokba akarsz belebeszélni olyan dolgokat, amikről fogalmad sincsen, mindezt egy vallásos, szentlelkes köpenybe burkolva, elég undorító. Így ne csodálkozz, ha senki nem foglalkozik veled, erre senki sem kíváncsi :) Elsőre még vicces, egy idő után szánalmas, aztán inkább nem állnak veled szóba.

2021. ápr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!