Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem sírtam, mikor nővérem...

Majdnem sírtam, mikor nővérem azt mondta, hogy nem jön ki velünk a tüzijátékra. Én vagyok ennyire önző? 14/L

Figyelt kérdés
Nővérem nem tud velem, anyámmal és apámmal kijönni a városi tüzijárékra, mert tanulnia kell az utóvizsga hetére. Majdnem sírok, el se akarok menni... Mert unalmas lesz nélküle. Tiszta hülye vagyok... igaz?
2010. aug. 20. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
nem vagy hülye....annyira ítígyellek,bárcsak énis ilyen jóba lennék a nővéremmel(én 13 ő15L)
2010. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
#írígyellek
2010. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Igaz! Ő tudja, hogy mit miért áldoz fel. Nyilván a tanulás most fontosabb neki a tüzijátéknál. Majd megnézi a TV-ben.
2010. aug. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
ideje lenne felnőni!
2010. aug. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Egy két órát kibír a tesód, hogy veled menjen
2010. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem jön, mert fél hogy nem sikerül a vizsgája. Persze, megértem. Tanulnia kell. De nem értem mért van ilyen érdekes érzésem.
2010. aug. 20. 19:55
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is Hétfőn lesz a nyelvvizsgám,tanultam ma is 4 órát, meg holnap is holnapután is,(bár ma nem megyek sehova, mert nagyon álmos vagyok) De kimennék ha úgy van.
2010. aug. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
De nem azon a 2 órán fog múlani. Vagy igen?:(
2010. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%

Dehogyis, csak látszik, hogy mennyire szereted a nővéred. Ez nagyon jó dolog, és őrizzétek is meg ezt a szoros kapcsolatot!


Én speciel halál unalmasnak találom a tűzijátékot, már vagy 6 éve nem néztem meg tévében sem, élőben meg pláne (hatalmas tömeg és alig látsz az egészből valamit, hacsak nem 6 órával előtte már ott vagy).

De ha lenne húgom, és megkérne, hogy menjek ki vele, akkor biztosan kimennék.

2010. aug. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
42%
sztem ez elég önző dolog..persze nem mondtál semmit erről a síros dologról akk nem....a gondolataid még a tiéd...szal. lehet h azért esett ez most ilyen rosszul mert tök jóba vagytok a nővéreddel...v mert annyira vártad...egyébkéntis tűzijátok nézni kell és azt egyedül is lehet xDDD
2010. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!