Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a nővérem és a...

Miért ilyen a nővérem és a kislánya?

Figyelt kérdés

a nővérem 25 éves és a kislánya meg 4


és még velünk laknak


és a nővérem folyton úgy viselkedik mintha utálna


pl hazajönnek a pasijától és meg akarom ölelni vagy valami,erre ellök magától és rám ordibál hogy -Húzzá' má' innen!!


és a kislányát is ellenem fordítja,mindig mikor hazajövök a suliból és beköszönök neki hogy -Sziaa!! :D már elkezd nyávogni hogy -Xy nem megy ki a szobámból! és a nővérem mindig megfenyeget hogy szétveri a fejemet ha nem hagyom békén a kicsit


meg most felmondott a munkahelyén és egész álló nap itthon punnyad a gép előtt,a gyerekének alig ad enni,ő meg persze felzabálja a konyhát és utána jön vissza msn-ezni a pasijával


és mikor hazajövök,leülök tanulni meg ilyenek,erre üvölt nekem hogy mosogassak el,meg porszívózzak ki mindenhol,meg minden....persze ő meg egész álló nap itthon van,de nehezére esne ezeket megcsinálni


és a szüleim is mindig neki adnak igazat!!


és régebben volt egy "pasim" bár nem is találkoztunk,és a nővérem olyanokat hazudozott anyáméknak hogy én egy büdös k.rva vagyok,mert le akarok feküdni azzal a sráccal o.O


közbe még nem is találkoztam vele,nemhogy lefeküdjek vele...


és a szüleim persze akkor is az ő pártját fogták és eltiltottak vagy 2 hónapra a géptől meg minden,és azzal fenyegetőztek hogyha nem jövök haza rögtön az utolsó órám után,akkor agyonvernek


szóval nagyon jó volt...


és azt is úgy birom,a nővéremnek a névnapjára is folyton vesznek ilyen parfümöket,meg ruhákat,meg minden szir-szart,én meg a szülinapomra SEMMIT nem kaptam, mert állitólag nem érdemeltem meg,meg hogy én mindig olyan drága cuccokat kérek!! (aha,annyit kértem hogy vegyenek valami NORMÁLIS ruhát vagy egy cipőt és ennyi)


és tegnap is olyan "jó" volt bakker,hazajövök,incs semmi kaja a hűtőben,erre mondom tesómnak hogy -Csinálunk olyan halrudat? erre elkezdett ordibálni hogy nem csinál semmit,mondom jó akkor egyedül csinálok


erre lemegyek,és rohan utánam és elkezdte kitépni a hajamat,meg ki fordította a karomat,amiért egyedül akartam csinálni magamnak pár olyan kis halrudacskát...


miért csinálja ezt??


13l


2011. okt. 22. 09:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%
Szep kis csalad!
2011. okt. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
...
2011. okt. 22. 09:41
 3/24 anonim válasza:
89%
Én a helyedben leülnék anyuddal/anyudékkal beszélni elmondani neki miket csinál és , hogy neked ez mennyire rosszul esik,hogy még ők is neki adnak igazat.. meg neked is lehet hogy kicsit bunkóbbnak kéne lenned a nővéreddel mondjuk hozzá se szólni megy egyebek vagy neked is ha olyat csinál ráüvölteni és akkor lehet,hogy megváltozna a vélemény a viselkedéséről...
2011. okt. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, az ilyen szülőket karóba kéne húzni csak segélyért csinálnak gyereket. Sajnos 18 éves korodig nem léphetsz le nem tudom mit csinálhatnál, a lényeg hogy ne törj le, ne menjen el az önbizalmad az ilyen emberek nem fogják fel hogy egyszer te is fel fogsz nőni és ez visszaüt, tanulj jól, és tanulj tovább legyen jó szakmád érjél többet náluk( bár már így is többet érsz) aztán hagyd őket ott a francba. Apukáddal mi van? róla nem írtál. Nem él veletek?
2011. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly?... Szüleid hány évesek egyébként? Megkérdezhetem, hogy mi a foglalkozásuk? És a nővéred végzettsége?

Ne haragudj, ha indiszkrét kérdéseket tettem fel, de hát ez az oldal úgyis anonim...

Véleményem szerint a nővérednek önmagával van problémája, a saját életével elégedetlen, csak rád vetíti ki... Sajnálom, hogy ilyen élethelyzetben vagy! :(

2011. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Háát már ne haragudj de jól el van kényeztetve, ő is meg a kis unoka is.

De le kellenne állítsd, mert az hogy kiabál az egy dolog,amit persze nem kellene, mert normális emberek tudnak normálisan is beszélgetni, rendes hangnembe, de az hogy még meg is üt, háát ezt semmiképpen ne engedd!!!!!!


A végén mindenbe csak te leszel a hibás, lépj fel kicsit komolyabban!!!És ne hagyj rá mindent, mert még el fog szállni a büszkeségtől, és az önhittségtől.!!

2011. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
64%
a helyedben szanaszét verném a csajt ez undorító:D:(
2011. okt. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért adnak a szüleid neki igazat szerintem, mert büszkék rá, hogy van gyereke, és ez elködösíti őket, nem veszik észre vagy nem akarják észrevenni, hogy milyen is valójában.
2011. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
szegénykém. borzalma lehet neked. szerintem tedd azt, hogy próbálj meg minden szakkörben bent lenni, és akkor kevesebbet kell otthon lenned. különben én azt tanácsolom, hogyha rád kiabál a nővéred, akkor te meg normális hangnemben megmondanád neki, hogy "na látod, az idegbeteg ordibálásod téged minősít." valami ilyesmit. sok sikert, remélem miután beszéltél a szüleiddel, változni fognak a dolgok.
2011. okt. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
87%
Gondolom nem várt gyerek volt, és meg se érett az anyaságra. Sajnálom szegény kicsit, ha nemp megegfelelő gondoskodást, olyan vad lesz mint most a legtöbb fiatal, :(
2011. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!