Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden kamionos ekkora állat?

Minden kamionos ekkora állat?

Figyelt kérdés

A bátyám kamionos és most nyáron elég sokat voltam vele. A kollégáival nagyon hülyék :D az egyikkel kivételesen...ha egymással jönnek szembe akkor lassítanak és dudálnak össze vissza, a piros lámpáknál ha egymással szembe vagy egymás mellett állnak akkor fejeket vágnak egymásnak de nagyon hülyéket:D vagy ha pont esznek akkor mutatják egymás szájában a kaját. Azon a rádión keresztül is olyan hülyeségeket beszélnek...hogy én már szétröhögtem magam :D nagyon idióták...

Arra lennék kíváncsi h a kamionosok között sok ilyen van? Mert én nem így képzeltem el őket (a bátyám nemrég kezdte).

17/L


2010. aug. 20. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ilyenek :) összetartanak
2010. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de erről amit leírtál Bud Spencer és Terence Hill jutott eszembe. Ha ilyenek a fiúk, az nem baj, sőt! :) Csak ne menjen a vezetés, vagy a saját, vagy mások életének a rovására a dolog.. akkor tök rendben van :)
2010. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
az a rációt cd rádiónak hívják. Jó dolog csak már engedély kell rá.
2010. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
cb
2010. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagybátyjám kamionos, és amikor anyu ment vele régen kamionozni, mesélte anyu, hogy nagyon vicces volt. Azt nem mesélte konkrétan, hogy mi volt vicces, de jól érezte magát. :) Amúgy a nagybátyjám is elég nagy 'állat'. :) Én is szívesen mennék vele kamionozni.
2010. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

a bátyám is kamionos de nem vágnak hülye képeket meg ilyeneket :DD

rádudálnak egymásra és intenek egyet. de csak akkor ilyen hülyék amikor bent vannak az iroda környékén :DD

2010. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnek beszélni, és összetartanak, de én nem nevezném őket állatoknak. Van a családomban több kamionos is. Más munkahelyeken is láttam már olyat hogy a férfiak állandóan cukkolták egymást, meg összevissza beszéltek hülyeségeket.:)
2010. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Én imádom az olyan férfiakat akik tudnak vezetni, a kamionosok pedig pláne tudnak, ha ez egy jó humorral párosul, akkor meg naná :):) Általában ilyenek, nagyon jó fejek :)
2010. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Apum kamionos, sokszor szoktam vele járni, főleg nyáron. Ő csak villog meg int, ha szembe jön valami ismerős. vb-n nem nagyon szokott beszélni, inkább csak hallgatja, h hol vannak rendőrök, vag ynéha megkérdi.Inkább telefonon szokott beszélni. Szerintem az h a bátyádék így viselkednek, nem attól függ h kamionos-e, csak a természetüktől.

14/L

2010. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jó fej lehet:)
2010. aug. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!