Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesóm miért ilyen bunkó állat?

Tesóm miért ilyen bunkó állat?

Figyelt kérdés
Mondta hogy hozzam ki a szobájából a slusz kulcsot, mert cipőbe van.. Mondtam neki hogy egy pillanat, felveszem a hajcsatot, mert leejtettem a földre.. Bement Ő mert 5 mp-n nem tud várni, aztán azt mondta hogy "semmire nem lehet megkérni haszontalan senki vagy" mondom neki "mondtam hogy felveszem a hajcsatot nem lehet 5 mp-t várni? erre Ő "ne pofázz, mert lerúgom a fejed" Most mi rosszatt csináltam?
2011. jún. 2. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
IQ bajnok a tesód. Ha ilyen agresszív, és vezet, az külön jó. Az ilyenek szokták letolni az 50-es táblánál az 50-nel menő autósokat. :(
2011. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
ennyim sem szebb..néha meg jönn kocsma hangulat van itthon :S
2011. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Tojd le, biztos fel volt húzva valami miatt. Bár ez nem mentség arra, hogy ilyen tapló volt. Mi anno a tesómmal egy ilyen miatt jól elgyepáltuk egymást :D
2011. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Lehet, hogy van valami problémája, amiről te nem tudsz és amiatt ilyen feszült...

Vagy tényleg ilyen bunkó állat.

E-miatt szerintem ne húzd fel magad...

2011. jún. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát annyit tudok hogy most rossz a kocsija, és kocsi b*zi.. Amúgy normálisan vezet.. Csak amúgy ilyen gyökér
2011. jún. 2. 17:21
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen a bátyám...néha jófej, de aztán rögtön bunkó lesz...-.- mintha az okozna neki örömet, hogy másokat bosszant...nem is értem :/
2011. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A bunkó az egy enyhe kifejezés..én tudnék még durvábbakat mesélni..

Mindenki magából indul, inkább az ilyen emberek a senkik, kis nyomorultak..Undorodom az ilyenektől, talán pont azért, mert mindig ezt láttam otthon.

2011. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer összefutnék vele a sztrádán nagyon szívesen, az én fejemet megpróbálhatná lerúgni, de úgy kibsznám az autók elé hogy kiskanállal szedik össze.
2011. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ha fiú a tesód akkor még pluszba gerinctelen is egy nőnek ilyet mondani (gondolom lány vagy a hajcsattos sztori után)
2011. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen fiú, és én igen lány vagyok
2011. jún. 2. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!