Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek a párja kamionos....

Akinek a párja kamionos. Hasonló helyzet történt veletek?

Figyelt kérdés

A férjem kamionos és nem marad itthon amikor lehetne. Anyagilag nem állunk annyira rosszul szóval simán itthon maradhatna. Van egy 4 éves fiunk és ő is szeretné, hogy az apja itthon legyen. De ő mindig azt nézi, hogy pénzkiesés. Engem egyedül ez zavar benne. Amúgy kedves, humoros ember. Valahogyan rá kéne venni, hogy ne azt nézze, hogy pénzkiesés mert teljesen tönkre fog így menni ha mindig csak megy. Szerintetek mit csináljak?

Ő 32 én pedig 30


2010. szept. 15. 21:04
 1/7 A kérdező kommentje:
*Történt már
2010. szept. 15. 21:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem testvérem kamionozik, és ő is megy, ha lehet, mert van, hogy nem lehet már utána, és mostanában elég sok céget fel is számolnak. Ő tudja ezeket, és gondolom próbál tartalékolni, mert ha talál is másik helyet, akkor se kap teljes fizetést elsőre. Tesómat nemrég bocsátották el, persze végkieléégítés csak mutatóba, az új helyen kevesebb az alapdíj és a kilométer is, úgyhogy nem egy életbiztosítás ez a szakma. Szerintem végtelenségig nem lehet ezt a szakmát űzni, gondolkodjatok alternatíván, a kicsi miatt is, amikor meg itthon van, próbáld meg nagyon magadhoz kötni, mert ekkora távolsággal ilyen módon elég könnyen elidegenednek az emberek.
2010. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én párom is kamionozik, neki ez volt a gyerekkori álma, ezért is nem akarom, hogy leszálljon. Legalább ő olyat csinál, amit mindig is szeretett volna. Ennek ellenére ő az, aki már hagyná az egészet a fenébe, hogy többet lehessen itthon. Mondjuk szerintem ebből akkor lesz valami, ha lesz gyerekünk. Arra mondta, hogy az esti fürdetéseknél majd mindig itthon akar lenni (és még terhes sem vagyok, de a rövidtávú tervek között sem szerepel a dolog).


Szerintem nem igazán tudsz mit tenni azon kívül, hogy elbeszélgettek erről komolyan (bár gondolom ezen már túl vagytok). Ezt neki kell éreznie.

2010. szept. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szerettesd meg még jobban vele az otthonlétet.
2010. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2010. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tesóm exférje kamionozik. A pasinak is volt ilyen időszaka, amikor mindig ki akart menni, pl. Húsvétkor sem maradt otthon, pedig megtehette volna de a pénzre fogta, hogy kell, mert építkezni akarnak meg ilyenek. Aztán kiderült, hogy a szeretőjét hurcolászta magával és így volt egy kettesben eltöltött közös hétvégéjük. Az esküvő után nem telt el fél év és már mondták is ki a válást.
2010. szept. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én férjemet kényeztethettem, kedvében járhattam, akkor sem maradt többet itthon. Az előző válaszok alapján nehogy magadban keresd a hibát! Nálunk a gyerek volt az, aki elérte, hogy többet legyen itthon. Sokat meséltem neki a fiunkról, hogy hogy keresi az apját másokban, aztán a kicsi is sírt amikor elment vagy örült nagyon amikor megjött. (Ebben azért én is kellett segítsek egy kicsit). Ma az én fiam is 4 éves és nagyon szeret az apjával lenni. A férjem pedig munkát váltott miatta, amit egy cseppet sem bánok, még akkor sem, ha jobban össze kell húznunk magunkat.
2010. szept. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!