Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti elfogadnátok a...

Anyukák! Ti elfogadnátok a lányotoktól?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és nem mondom hogy nagyon szegények vagyunk, de azért próbálunk spórolni... anyukám egy ideje mondja már, hogy elkéne mennie szemézhez, erre mindig mondjuk is hogy menjen, de akkor azt mondja hogy úgyis szemüveget kapna, az meg sokba kerül... pedig nekem most fognak szemüveget venni mert rossz a látásom :S Annyira önfeláldozó anya, de tényleg... mindent megtesz hogy a család többi tagja jól érezze magát, de én néha nagyon sajnálom emiatt :( Szóval arra gondoltam , hogy hetente kapok egy ezrest zsebpénznek, hogy azt szépen elrakom, és összegyűjtök 20-30 ezer ft-ot, hogy anyának lehessen szemüvege és ne kelljen hunyorognia :) De félek hogy azzal jönne, hogy ez az én pénzem, tegyem el :S Anyukák, ti elfogadnátok ezt a lányotoktól ? És ha aztmondja, hogy tegyem el, akkor mivel vegyem rá, hogy fogadja el ? Tényleg szeretném, ha egyszer magára is gondolna :)
2010. aug. 21. 12:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
nem.
2010. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
12%
Egy ezres hetente?! Az igen... hát mégsem vagytok ki szegények :)
2010. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
*Ti
2010. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
82%
Hogy Te milyen aranyos kislány vagy,hogy segíteni szeretnél anyukádnak!!!!!! :) Szerintem ha össszegyűjtöted a pénzt és oda szeretnéd adni, mond azt hogy ugye ez a te pénzed de arra akarod költeni hogy szemüveget vegyél anyukádnak!! Remélem segítettem!!!! :)
2010. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Légyszi ne offoljatok :S
2010. aug. 21. 12:45
 6/20 anonim ***** válasza:
24%
heti 1000 ft :O akkor nem is vagytok szegények én havi 1500at kapok de nem mindig bírja odaadni anyu úgyhogy sztem megtudná csináltatni magának
2010. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
elfogadnám,mert nagyon kedves tőled hogy gyüjtesz és nem magadra költöd,sok gyerek,egyből költi ..aranyos vagy,én már csak a szándék miatt elfogadnám,és örülnék hogy ilyen aranyos lányom van:)
2010. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%
Én nem is kapok zsebpénzt... Hétfőn kaptam kb 3 hónap után egy ezrest...
2010. aug. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem mond azt hogy ne adjon zsebpénzt, helyette inkább vegyen egy szemüveget
2010. aug. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nehogy ezen kelljen már fentakadni... hozzátenném hogy abból az ezresből kell ruháimat, stb... vennem... mégegyszer megkérnélek h ne offoljatok
2010. aug. 21. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!