Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnátok a pénzt a párotok...

Elfogadnátok a pénzt a párotoktól ha felajánlaná?

Figyelt kérdés

Még tanulok, egyetemista vagyok, barátom viszont dolgozik. Nem azt mondom, hogy jól keres, inkább átlagosnak mondanám a keresetét. Nekem sajnos nincsen munkám, még a szüleim tartanak el. Néha vállalok alkalmi munkát, de már egy ideje nem sikerült.

Barátom folyton adni szeretne, hogy legyen pénzem, meg tudjam venni magamnak a ruhákat ha kellene, könyveket vagy épp amit szeretnék. Mindig mondja, hogy szóljak ha esetleg szeretnék valamit, ha tudja megveszi nekem. Azt mondta most már két év után igazán elfogadhatnám ezt és ha adni szeretne egy kis pénzt.

Én ezt megalázónak tartom, nem fogadtam még el tőle, azt ő kereste meg, nem lenne szívem elvenni tőle.

Ti elfogadnátok?


2011. jan. 3. 15:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt laktok,akkor igen,másképpen nem.
2011. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor, ha tényleg nagyon meglennék szorulva. Ritka, hogy vannak még ilyen emberek, akik ezen elgondolkodnak, hogy elfogadják e a pénzt, vagy sem, még a párjuktól is.
2011. jan. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

:)

nem élünk együtt természetesen, akkor ő tartana el teljesen

itthon élek a szüleimmel, elvileg 2 év múlva diplomázok

2011. jan. 3. 15:45
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Bizonyos fokig elfogadnék tőle. Szerintem ettől ő igazi férfinek fogja érezni magát. Engedd őt, hogy férfi legyen. Neked is jobb lesz. Szerintem ez jót tesz egy kapcsolatnak. Amíg nem a másik kihasználásáról szól az egész, addig csak jót tehet.
2011. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Miért ne fogadhatnál el? Gondolom, fordított esetben is így működne a dolog. Ha annyira zavar, írd fel, hogy mennyit kaptál, és ha dolgozol fizesd vissza.
2011. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
apróságokat elfogadnék, nem pénz formában. pl könyv, parfüm, ruhanemű. nyilván nem 20ezres tankönyv és százezres mobil... vannak határok, de hadd érezze magát férfinek.
2011. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Madmax12 ***** válasza:
79%
Én elfogadnám,ha magyon kellene,de nem felejteném el,hogy honnan kaptam,és amint módómban állna vissza adnám.
2011. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Ezt úgy illene, hogy nem a pénzt adja oda, hanem elmegy veled a boltba, ha valami kell, és ő fizet. Már persze, ha ezt így szeretné :) De biztos én is úgy lennék vele, hogy akkor fogadnám el, ha nagyon muszáj.
2011. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
El, amíg nem verné nagy költségekbe magát, ami esetleg valamilyen módon nehézséget okozna neki. De inkább csak apróságokat fogadnék el.
2011. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanezt ajánlotta fel a Párom többször is, de én nem akartam elfogadni. Láttam rajta, hogy rosszul esik neki, ezért inkább ráhagytam. De úgy éreztem magam emiatt, mintha "élősködnék" rajta. Azóta inkább megveszi dolgokat, amire tudja, hogy szükségem van.
2011. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!