Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez nektek már sok?...

Lányok, ez nektek már sok? Elfogadnátok ezt a barátotokban? Fontos!

Figyelt kérdés
Baratom 18 eves, 1 hete vagyunk eggyut, es eleg sokat beszelgettunk. Mar nem jar suliba mert kirugtak. Oka az, hogy: meghuzott egy csajt az osztalyban. Majdnem bortonbe kerult, mert reszegen elloptak 2 kocsit, es osszetortek. Emelett nagyon sok lannyal fekudt mar le, es nem var tulsokat egy lany utan. Jogositvanya nincs, de mar 2 kocsi es 1 motor balesete is volt. Mindemelett nem beszel velem SOHA csunyan, mindig rendes, simogat, puszilgat, nekem ugy tunik, hogy oszinte (hisz mindent tole tudok). Azt allitja, hogy valtozni akar, cigirol is probal leszokni...SZERINTETEK? Eltudnatok fegadni ezket??? 16/L
2011. jan. 17. 18:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem az a kérdés, hogy mi el tundánk-e fogadni, hanem hogy neked mennyire fér bele ez a kapcsolatba. Én mindig az alapján ítélem meg az embereket, ahogyan velem viselkednek. Szóval ne az számítson, hogy mással milyen:) Ha hibásan ítélted meg, úgyis koppansz majd. Ne engedj neki túl sokat egyelőre.
2011. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem??? Nem leszek népszerű...

Ez is csak az a duma, amivel a többi lányt megfektette, és beszédítette. Mit gondolsz, a többiek miért feküdtek le vele, hogy bolondította meg őket? Meghúz, kiélvez, eldob.

Nem fog megváltozni, főleg nem egy egyhetes kapcsolatért.


Jobban járnál, ha dobnád, és nem kerülnél be a többi trófea közé. Nem jó vele együttmutatkozni se, még a végén elkönyvelnek ilyen balhés csajnak. Főleg, ha még rossz társaságba is keveredsz általa.


Sokkal tapasztaltabb vagyok, mint te, én már nem dőlnék be az ilyen bájgúnároknak.

30/N

2011. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
naívság netovábbja
2011. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Szerintem ez durva. Nem hiszem, hogy őszinte, szerintem csak ágyba akar vinni. Keress egy "szelídebb" srácot.
2011. jan. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Gáz!!!
2011. jan. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

ÁÁÁÁÁÁÁÁ

keress egy kevésbé zűrös pasit

ez nem fog működni

2011. jan. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%

Nem.

Az egy dolog velem, hogy viselkedik, persze legyen rendes meg minden. De ha máshol , másoknál ilyesmilyen viselkedéssel beégeti magát akkor részben engem is beéget.

Meg sok csaja volt. Oké, hogy mikor velem összekerül egy fiú/férfi nem szűz, de ne legyen szívtipró. Én félnék tőle. Te tudod!

22/N

2011. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha elkerülöd ezt a fiút!!
2011. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 tetris ***** válasza:
100%

Esetleg van még valami negatívum? Vagy ez csak a lista eleje? Lehet, hogy a továbbiakat a jövő hétre tartogatja? Drog, betörés, ital,...ki tudja mi minden még.

Anyádéknak egyenlőre ne dicsekedj el ezzel a sráccal.

2011. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

velem nem rég ugyanezt tették,koppantam is jó nagyot, pedig enis azt hittem hogy egy imadnivaló szent lélek velem szembe,de ez csak alca volt, es most nagyon szenvedek!!!!

NE HALLGASS ilyen emberekre mert csak arra kellesz neki hogy megdöngessen

17/L

2011. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!