Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen személy jut eszedbe a...

Milyen személy jut eszedbe a Zsanett név hallatán?

Figyelt kérdés
Na és a ha a Zsani nevet hallod?
2010. aug. 22. 14:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ez név!

Számomra teljesen semleges!

2010. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

engem igy hivnak...nagyon szeretem a Zsanettet is..es egyebkent Zsaninak beceznek...a nevnapom majus 30-an van, a nevem francia-heber eredeu jelentese pedig kegyelembe fogadott...


Feladata a kiszolgáltatottság tanulása. Ez úgy a legkönnyebb, ha a gyengékért küzd. Azonban ezt csak szabadon és függetlenül vállalja. Rendkívül karakteres és meggyőző tud lenni. Párjában az erős és odaadó férfit keresi, aki nem korlátozza. Sorsában a legerősebb az érzelmi kiszolgáltatottság lehet. Emiatt fontosak lesznek számára a végyak, ebben éli meg szenvedélyeit, viszont a csalódás kiszolgáltatottá teheti. Természetesen mindent megtesz ez ellen. Létkérdés lesz számára a környezetében és a családban betöltött szerepe. Gyakran indulatos az érzelmek elfojtása miatt. Erős bennne az életigenlés, nem ad fel semmit. Akkor oldja meg jól a feladatát, ha a kapott lehetőségeket mások javára tudja fordítani. Hivatásában fontos, hogy megbecsüljék, így az lehet számára a megfelelő, ha egy csapatban dolgozik. Ez azonban nem könnyű, hiszen nehezen alkalmazkodik. Az egyéni utakat a sors nem engedi, elveszíthet mindent, amit elért.

2010. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátnőm is Zsani.Szerintem szép név.

Nem a neve határoz meg egy embert.

2010. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Zsani? Egy kedves,dilis lány jut eszembe, az egyik barátnőm.
2010. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

nekem eszembe jut a Big Brother-es csajszi és akit állítólag rendőrők erőszakoltak meg, illetve egy osztálytársam, aki jó tanuló okos lány volt, de sokat dohányzott és ivott...

Nekem tetszik a Hédi és a Lotti név pl...

2010. aug. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
nekem egy dagadt ribi ugrik be a név hallatán
2010. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
10%
Nekem sajnos egy volt osztálytársam jut eszembe, hihetetlenül idegesítő volt és buta... :S
2010. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

Szia!:)

A szeretőm lánya Zsani. Nekem csak jó és szép jut eszembe erről a névről, mert 1 nagyon édes kiscsaj, imádnivaló:) okos és gyönyörű kislány:) szóval nekem 1 édes, okos, gyönyörű kis csajszi jut eszembe:)

2010. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
egy kislány az oviból, aki televolt anyajegyekkel:S :D
2010. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egy csúnya, kövér, elhanyagolt lány (de csak mert én ilyet ismerek). Meg a BigBrother-ös.
2010. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!