Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is volt egyedül otthon?...

Más is volt egyedül otthon? Mit csináljak? Elmentek a szüleim nyaralni 4 napra. én nem akartam velük menni. De most félek:D nagy házba egyedül vagyok szerintem behozom a kutyát is a házba^^.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat 17L
2010. aug. 22. 20:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Hívd át a pasid vagy a barátnőd,rendezz házibulit,csinálj mindenféle olyan dolgot amit egyébként nem mernél ha a szüleid otthon lennének:D
2010. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%

Hát 17 évesen egy "kicsit" gyerekes félni... én 18 évesen már egyedül éltem.

Ne félj :)

2010. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

- hívj át barátnőt hozzátok aludni

- zárj be minden ajtót s földszinti ablakot, a kutya azonnal jelez gondolom

- ne nézz horort hanem vígjátékot

- csinálj magadnak valami fincsi vacsit

- egy meleg fürdő vagy izgalmas könyv teljesen leköt majd

- ha nem is megy át senki de msn-en tudod tartani a kapcsolatot a barátaiddal, hogy ne érezd magad egyedül

remélem segítettem

2010. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Pasim nincsen, barátok meg elmentek nyaralni..
2010. aug. 22. 20:38
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Olts fel pár lámpát, nyomj be valami fasza zenét, hívj át pár barátnőt. Ilyenkor a lehetőségek korlátlanok :D

Ha végképp nem megy az alvás, és nincs kit áthívi, akkor az első kettőt kombináld :P Lámpa fel zene be, azt majd napközbe alszol holnap. Vagy zene helyett film.

Mást nem nagyon lehet szerintem

019/F

2010. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon félős vagyok:S:S:S A helyedben én is bevinném a kutyát mindenféleképpen-anno én is így csináltam-. Riasztózz be, a telcsi legyen kéznél ha bármi van. -de tuti nem lesz semmi!-csak jól zárkózz be:)
2010. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Több éve egyedül élek és nagyon szeretek.Zárj be mindent,hozd be a kutyát,ha attól biztonságban érzed magad és játsz vele vagy foglald le magad.Ilyen különleges alkalmak,amikor az egész ház az emberé,azt meg kell ünnepelni :) Hozass kaját vagy nézz egy receptet a neten és főzd meg.Ha ma nincs tele a hűtő,akkor holnap bolt és már meg is van az esti program.Tölts le egy filmet,csinálj egy szépség estét,forró kádfürdővel,pedikűrrel,manikűrrel stb.A másik két tippem pedig a nagy klasszikus,csinálj bulit vagy csak hívd át a legjobb barátnőd egy csajos estére.
2010. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hát gyerekes vagy nem félek.. sok volt a betörés a közelben meg minden.. már mindent ellenőriztem zárakat.. stb.
2010. aug. 22. 20:39
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
A helyedben felhívnám valamelyik rokonom (nagyszülők, unokatestvérek), és megkérdezném, átmehetek-e hozzájuk aludni erre a néhány napra. Biztosan örömmel látnak!
2010. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyerekes* Köszi a tanácsokat^^
2010. aug. 22. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!