Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám rám akar telepedni, mit...

Anyám rám akar telepedni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
35 éves 2 gyerekes, házas anyuka vagyok. A problémám, hogy anyu teljesen rám akar telepedni, mindenbe beleszól, mindent kritizál. Tanacsait nem tanacskent találja,megsertodik ha nem fogadom meg.a legnagyobb baj mégis a személyes kapcsolattartás. Mivel közel laknak, heti kétszer náluk vannak gyerekek egyik nap az egyik megy, másik nap a másik. (2,5 és 5 évesek). Amikor hozom viszem őket,mindig ott maradok kb 3-4 órát, hogy beszélgessek velük. Ezen kívül havonta, másfél havonta családi ebéd/ süti vlm van. Anyám naponta kb kétszer ramí. Szerintem ennyi elég is (főleg úgy, hogy állandóan kritizál. Múltkor mondta, mennyire magányos. Ő nem dolgozik, nincsenek barátai, testvérem külföldön él, az ő testvére már meghalt.apu otthon van, de ő hétköznap home office dolgozik.szoval az alap szitut értem H magányos, de velem akarja betölteni ezt az űrt. Mondta, H nem igaz, H nem tudok többet vele lenni (gyerekek, férjem nélkül, kettesben). Úgy érzem már így is megszakadok munka, két pici gyerek, férj, barátok, énidőről már ne is beszéljünk. Erre meg jön azzal, hogy a heti kétszer kb 1 óra és a kb havi, másfél havi közös nagycsaládi program nem elég, az semmi. Hogy nincs nekem havonta egy olyan napom, amit csak mi ketten eltolthetnenk.mivel még picik a gyerekek, a férjemmel nem mentünk kettesben sehova "randizni" kirándulni vagy csak otthon kettesben lenni kb két éve.szóval egymásra sincs elég időnk, hát még arra, hogy anyámmal legyek. Nem tudom mit tegyek, én is látom H magányos, de én szerintem így is túl szoros a kapcsolat kettőnk között

#anya #szülő #sajátélet
2021. máj. 1. 09:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

"...apu otthon van, de ő hétköznap home office dolgozik.szoval az alap szitut értem..."


Jó neked, én már az alapszitut sem értem.

Ha apád ráadásul otthon van - mi lenne, ha munkahelyre járna? - mi a fenét tud vergődni egy házas nő a "magánytól"?

A férje ott ül 2 méterre tőle, akkor szól hozzá, amikor akar.

Anyád nem magányos, van férje, gyereke, unokái.

Nem magányos, csak unatkozik és a te személyedben keresi a társalkodónőt, a szórakozó partnert, ami roppant beteges és önző dolog.

Anyádnak nincs háztartása?

De ha már annyira unatkozik, van tévé, számítógép, könyvek, valami hobbi.

...de főleg lehet találni ismerősöket, barátokat, csak nyitni kell/ene az emberek felé.

Ez pedig addig nem fog menni, míg te kielégíted a saját életed árán is az ő igényeit!

(Nekem mióta gyakorizom, csak innen lett 5 nagyon jó ismerősöm, ebből kettő még baráti barát is)

2021. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

"De ha már annyira unatkozik, van tévé, számítógép, könyvek, valami hobbi."

Ezt a választ miért pontoztátok le?

2021. máj. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
Ez legyen a legnagyobb problémád.
2021. máj. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Bízd rá egyszerre a két gyereket naponta 3-4 óra hosszára, plusz hétvégente egy napra. Neki is ki lenne töltve az ideje, te meg tudnál pihenni és kettesben programozni a férjeddel.
2021. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Ilyenkor különösen örülök, hogy 7 tesóm van. Nem irányul rám minden figyelem
2021. máj. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom szar a házassága. Bérelj fel egy idősebb fickót, hogy csábítsa el.
2021. máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Utolsó ugyanezt írtam én is, bár nem ilyen finom stílusban, úgy látom nem tetszik az igazság. Pedig az kell csak hogy valaki rendbe tegye szerencsétlent.
2021. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
Miért töröltetted, hogy vegyél kutyát neki? Nem volna jobb, ha más foglalná le? Fura vagy kérdező, reagálni nem reagálsz, de azért bőszen töröltetsz.
2021. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most láttam csak a válaszokat, semmit sem töröltem vagy értékeltem...
2021. máj. 1. 14:23
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk, menjen el dolgozni
2021. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!