Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarországon lehet anyakönyv...

Magyarországon lehet anyakönyveztetni a Lizbeth nevet?

Figyelt kérdés
Kerestem Online utónévkönyveket, de nagyon kevés név volt kiírva és oda is írták, hogy hiányos. Ezért kérdezem most itt! ^^ Köszönöm a válaszokat! (:
2010. aug. 22. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Így, th-val szerintem tuti, hogy nem. Hacsak nem külföldi a párod.
2010. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már megtaláltam és csak " Lizbett " -ként lehet! Egyébként nincs párom, gyereket sem várok és még csak felnőtt sem vagyok. Megtetszett a név, és eszembe jutott utánakeresni! ^^ Köszi a választ!
2010. aug. 22. 23:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Lizbett-ként írva anyakönyvezhető.

2010. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Th-val semmiképp, csak két t-vel. Tényleg szép név amúgy, de nekem a klasszikus Erzsébet valahogy jobban tetszik :)
2010. aug. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem ezenkívül van még egy elég őrült név ami tetszik, de az 100% hogy nem lehet!^^ Faistus a név.
2010. aug. 22. 23:28
 6/8 A kérdező kommentje:
De ahogy néztem a Faistus-t nem , de a Faustust ( Fausztusz-ként ) lehet! Hmmm... Amúgy köszi mindenkinek a választ! ^^
2010. aug. 23. 00:03
 7/8 anonim válasza:
szia az én nevem péter lizbeth th-val nekem úgy tudták anyakönyveztettni hogy a családban a nagymamám kisebség és azt mondták ugy leht ha van a családban de anélkül nem lehet.
2014. okt. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De jó név is lehet, ha majd a suliban F@$znak csúfolják...!
2018. nov. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!