Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságnak számít egy ilyen...

Házasságnak számít egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Férjemmel 10 éve házasodtunk össze. kb. 4 éve semmiféle szexuális kapcsolat nincs köztünk. Egyáltalán nem kívánja a szexet. Se simogatás, sem egy érintés, sem egy szeretlek semmi.... Orvosnál volt, de nem váltotta ki a gyógyszert. Nagyon rosszul érzem magam így, vagy túl reagálom szerintetek?
2021. máj. 2. 12:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én inkább arra gyanakodnék, hogy a férjnek más jellegű vágyai vannak a szexualitás terén.

De az is lehet, hogy szimplán kiégett, és nem kell neki a szex. Előfordul az ilyen, gyakrabban, minthogy hinnénk.

Mindenesetre érdemes lenne erről beszélgetni, vagy szakembert (párterapeutát) bevonni a probléma kezeléséhez.

Azért én kíváncsi lennék a férj válaszára akkor, amikor megkérdeznéd tőle, hogy 4 éve nem szexeltetek miatta, de neked lenne igényed rá, szóval mit szólna, hogyha beújítanál egy szeretőt magadnak.

2021. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
nem tudom fejben van e a baj, vagy velem
2021. máj. 2. 16:18
 13/18 A kérdező kommentje:
most felvetettem megint ezt neki, annyit mondott, hogy nincs velem problémája, koromhoz képest jól nézek ki ( ez nem tudom szarul essen e) majd este szexelünk. Hát...nem jött meg a kedvem hozzá
2021. máj. 2. 16:50
 14/18 anonim ***** válasza:

„ez nem tudom szarul essen e”


Jobb bókokat kapsz a sarki zöldségestől, szóval ja, essen szarul. Ha szerelmes lenne beléd, azt se tudná, hogyan csodáljon, de még ha „csak” szeretne is jobbakat mondana.


Teljesen kihűlt már ez a szerelem, tényleg csak megszokásból éltek egymás mellett.


Gyerekeitek vannak amúgy?

2021. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
közös gyerek nincs
2021. máj. 2. 17:08
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy aszexuális vagy latens meleg? Esetleg már nem talál téged vonzónak szexuálisan a kor miatt? (Ezt nyilván nem fogja bevallani rákérdezésre sem.) Régen jó volt a szexuális életetek? Egészséges szexualitású férfi 50 évesen még nagyon is igényli a szexet, általában jobban, mint a hasonló korú nők.
2021. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
igen, régen jó volt. Ő azt mondja a tesztoszteron szintje nem jó, ezért kellett volna a gyógyszer. Mondjuk ettől még megölelhetne, meg mondhatná, hogy szeret, nem?
2021. máj. 4. 09:07
 18/18 anonim ***** válasza:
Persze, a hormonzavar okozhat ilyet, de ez csak a nemi vágyat „öli ki” az emberből, szóval itt másnak is kell a háttérben állnia.
2021. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!