Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya otthonba 18-év alatti...

Anya otthonba 18-év alatti gyermekkel lehet menni ? Nem nagyon talaltam róla infót.

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy az anyukám ès a hugom a báttyámnál laknak/laktak de ma kitette őket.Mert utálja ha ott vannak es majdnem megverte Vagyis azt hittem megüti ezért a régi házunkba mennek majd vissza de az nincs nagyon jó állapptban.Nem azt mondom h nem lakható mert az.csak felek ha en ha haza megyek, zargatni fogják, ha lenne valami mas megoldás örülnék neki azert is kerdeztem vagy lenne valami átmeneti otthon.Alberletet jelenleg nemtud kivenni.

#Atmeneti#otthonok#
2021. máj. 7. 23:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
Te hol élsz? Nincs hely? Tényleg bedugnád anyád és a testvéreid egy otthonba?
2021. máj. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
92%
Igen mindenképpen lehet.
2021. máj. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
En messze lakom tőlük.anyukámnak itt van a munkája minden,tesómnak suli stb. De látogatóba jöttem haza. Nem dugnám be, félre èrtelmezted a kérdésem.Csak ha ilyen helyzetbe van valaki akkor van e segitsèg.
2021. máj. 7. 23:53
 4/24 anonim válasza:
87%
Szerintem jol gondolkozol. Ha ugymond veszely fenyegeti ot es alberletet nem tud fizetni es ha nincs mas lehetoseg pl. Papa vagy mama , minden lehetoseg kiesik akkor igen anyaotthon a legjobb dontes.
2021. máj. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igen féltem sajnos,papa,mama kizárt.
2021. máj. 7. 23:59
 6/24 anonim válasza:
91%
Ertem akkor ha nincs mas lehetoseg egyertelmu a valasz. Es igen lehet menni 18 ev alatti gyermekkel. A lenyeg hogy biztonsagban tudd oket es ha jo helyre kerulnek akkor megnyugodhadsz. Kivanom a legjobbakat.
2021. máj. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen.!
2021. máj. 8. 00:06
 8/24 anonim válasza:
56%
Igazán nincsmit!
2021. máj. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%

Jesszusom, én meg azt hittem nekem szar az életem. :-S

Szerintem lehet, de az sem egy álom hely.

2021. máj. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%
Az anyaotthon azoknak van, akiknek nincs hol lakniuk. "...ezért a régi házunkba mennek majd vissza de az nincs nagyon jó állapptban.Nem azt mondom h nem lakható mert az." Nekik van hol lakniuk.
2021. máj. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!