Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás után 2 gyermekkel új...

Válás után 2 gyermekkel új életet kezdtem 6 éve.2 élettársi kapcsolatom is véget ért. Szüleim nem beszélnek velem, mert rossz képet mutatok a gyerekeimnek. Ők 7 és 11 évesek. És boldog, kiegyensúlyozott gyerekek. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ne a szüleidnek akarj megfelelni. Rendkívül torz értékeik lehetnek.
2016. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Ne beszélj akkor velük!
2016. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Mondjuk ne költözz össze mindenkivel, aki egynél többször megd.g. Bocsánat, de 6 év alatt 2 tönkrement élettársi kapcsolat tényleg elég gáz.
2016. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

3: miért lenne sok 6 év alatt két kapcsolat? Mindkettő több éves kapcsolat. Amik komolynak számítanak.

Attól, hogy valaki élete végéig ugyanazzal van, még nem biztos, hogy boldog, vagy hogy jó példát mutat.

2016. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Ennyi kapcsolatodnak vége lett? Gondolom már akkor is mindig megfogadtad az itteni tanácsokat. "dobd ki" , "én már kukáztam volna", "hagyd el" stb.
2016. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3: pont ez a 2 volt akivel...
2016. júl. 7. 14:28
 7/11 anonim ***** válasza:
11%

Tarts némi önvizsgálatot. Lehet nem ok nélkül mondják ezt a szüleid, látják hol rontod el.

Miért váltatok? Mi volt a szakítások oka? Ki költözik kihez, van-e állandó lakhatás?

Sok dolog nem mindegy.

2016. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7: A férjem csalt,vert stb. Padlóra kerültem,de felálltam. Meg is erősödtem,változtam valamelyest. Aztán a 2 kapcsolatból én léptem ki. Mert elmúltak az érzéseim. Egyedül is éltem,eltartom a gyerekeim. Ők a legfontosabbak számomra. A volt férjem a mai napig nem fizetett ki. Nem is fog.
2016. júl. 7. 14:43
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Örülj, zavaró tényezők maguktól hagytak magadra életedben, nem kellett őket eltávolítani.
2016. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

azt kell mondjam, hogy értem a szüleidet.

Én is 2 gyereket nevelek egyedül, az exem csalt, meg eltartatta magát .... de nem is ez a lényeg már.

Nekem aztán lett a mostani kapcsolatom (2 éve). Én tudtam, hogy csak úgy mutatom be őket a gyerekeimnek, amikor 101%-ig biztos leszek benne, hogy mi már végleg együtt maradunk, túlvagyunk néhány problémán, amiket megoldottunk, stb.

1 év után ismerték meg egymást - tudtak róla, mert még a találkozásuk előtt került gyűrű az ujjamra...és szerencsére minden jól is alakult, imádják egymást.

DE. Amit biztosra tudtam, hogy nem akarok a gyerekeimnek 1-2-3 évente egy "új apukát" bemutatni. Ez valóban nem jó példa a gyerekeknek, mert azt látják, hogy minden gond nélkül cserélhetjük a társunkat, nem törekszünk a problémák megoldására, ergó nem vagyunk együtt jóban-rosszban, csak a jóban.... Épp elég, hogy az apjuktól nem ezt látják.

Természetesen nem a szülőknek kell megfelelni, de tudni kell jól választani, és azért ha már túlvagy pár kapcsolaton, akkor tudnod illene, hogy Te mit szeretnél, "mit vársz el", és ha minden de minden egyezik, és már túlvagytok néhány nehézségen, ahol láthatóan kitartottatok egymás mellett, na akkor majd esetleg lehet összeköltözni. De addig ne.

2016. júl. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!