Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova mehetne egy anyuka, két...

Hova mehetne egy anyuka, két gyermekkel terhesen akit ver a párja?

Figyelt kérdés
Szülők nincsennek, rokonok sem. 6 hónapos terhes az anyuka.

2015. febr. 14. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
nane.hu
2015. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Ha jól tudom itt befogadnak bántalmazott anyákat és válni is segítenek, csak a férjed ne tudjon róla, hogy hova mentél:

Cím: 4233 Balkány, Ságvári u. 33.

Ország: Magyarország

Telefon: 42/361-330

email: menedekhaz@gmail.com

email 2: jaczkos@freemail.hu

2015. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom
2015. febr. 14. 18:59
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

"Talán maradhatna vele, és még szülhetne további hármat ennek a "csodálatos férfinak"..."


Tudjuk, hogy kedves válaszoló ezt szokta tenni, de mi nem vagyunk olyanok. Mi nem adunk teret az erőszaknak.

2015. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
LEA alapitvany
2015. febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 viktorvarga ***** válasza:
93%
krav maga
2015. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

"Tudjuk, hogy kedves válaszoló ezt szokta tenni, de mi nem vagyunk olyanok. Mi nem adunk teret az erőszaknak."


Aki szül három gyereket egy állatnak, az már nemhogy teret adott az erőszaknak, hanem egy egész kontinenst.

Nem tudom az ilyen nőket sajnálni. Ha a saját kis élete nem ér annyit, hogy többre becsülje magát egy ember boxzsákjánál, legalább a gyerekeire lehetne tekintettel. Nulla háttérrel csak szülte a gyerekeket neki, miközben pontosan tudta, minden gyerekkel nehezebb eséllyel tud önállóan boldogulni majd, annál jobban függ tőle.

Olyan nincs, hogy ennek nem volt előjele. Nem hiszem el, hogy épp csak akkor kezdte őt bántani a férfi, amikor a harmadikkal várandós lett, de addig minden tökéletes volt.


Hogy én meg mit teszek és minek engedek teret, elég legyen annyi, hogy én férjem soha nem emelne rám kezet, hozzá sem mentem volna, ha ennek csak előjelét fel véltem volna fedezni benne. Ha mégis sor kerülne rá - amire egyébként esély sincs - akkor pedig egy pillanatig sem gondolkodnék, mit tegyek. Elhagynám, mint a huzat. Egy kapcsolat egymás kölcsönös tiszteletén alapul. Ahogy én sem ütöm meg, ő sem engem.

2015. febr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A ket gyermekem nem a paromtol van, hanem az elozo kapcsolatombol. Igen, akkor kezdett agresszivve vallni, mikor varandos lettem.
2015. febr. 15. 12:30
 9/10 anonim ***** válasza:
A már meglévő két gyereknek akkor az apjánál lenne jelenleg jobb helye, ha nincs hova menned.
2015. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hogy vagy azota te és gyermekeid kérdező?
2021. nov. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!