Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A klimax miatt viselkedik így...

A klimax miatt viselkedik így anyám, vagy megőrült?

Figyelt kérdés
Mostanában furcsa dolgokat csinál...Teljesen normálisan kérdezek tőle valamit,ő pedig elkezd ordítani,hogy milyen hülye vagyok és miért nem gondolkozom,pedig általában ezek ilyen jellegű kérdések,hogy hová tette a seprűt. Már felnőtt ember vagyok,de számon kéri,hogy mire költöm a fizetésem. A múltkor adtam neki 20.000 ft "konyhapénzt"(ezt minden hónapban megteszem),majd pár napra rá a fejemhez vágta, hogy élősködő vagyok. Amikor mondom neki,hogy ha teher vagyok a számára,akkor elköltözöm,sírva fakad és hirtelen tök jó fej lesz. Az élettársával is állandóan veszekszik,kiabál mindenért... Mit lehetne vele csinálni?
2010. aug. 23. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdezted meg tőle ,hogy mi a baja?Lehet valami probléma van a munkahelyén vagy egyéb gond...
2010. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg töle mi váltja nála ezt ki!Mit szól az élettársa??
2010. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami bántja a lelkét, nyugodt körülmények között kéne vele beszélgetned. Ha mégsem ez a probléma lehet hogy jobban jársz ha elköltözöl.
2010. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Én anyám is ilyen, és én a klimaxra fogom. De ez van. Nem tudsz mit csinálni. Hány éves az anyukád? És Te?
2010. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy valami hormon dolog, vagy a munkahely... Azzal csak azt lehet tenni, hogy ha üvöltözik, akkor a csendkezelés... 20 percig nem szólsz egy szót se... Ha ez nem segít, akkor növeld az adagot :) És hidd el normális lesz... És az élősködésről annyit, hogy jó az a konyhapénz, fel lehet hozni, mint mentelmi ok :)
2010. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én anyám is ilyen és énis a klimaxra fogom :O xd
2010. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, munkahelyi gond semmikép sem lehet,mivel ő tolmács/fordító vállalkozó,és itthonról dolgozik,na meg mindig elmondja,ha baj van. Próbáltam vele nyugodt körülmények közt beszélgetni,akkor azt mondta,hogy sok stressz érte,ezért könnyebben kiborul. Javasoltam,hogy menjenek el az élettársával 1 hétvégére pihenni valahová a hegyekbe, azt mondta jó ötlet, majd egy 20 perc múlva a fejemhez vágta,hogy biztos el akarom adni a házat,amíg ők távol vannak...szóval furcsa na! Egyébként ő 44 én 20.
2010. aug. 23. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Klimax.Anyám is ilyen volt,de mostmár elmúlt neki.A rossz hír:10 évig tartott.
2010. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
10 év? :O Te jóisten...:D
2010. aug. 24. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!