Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy báty miért viselkedik...

Egy báty miért viselkedik néha úgy a húgával mintha az apja lenne?

Figyelt kérdés

Sokszor ragaszkodik hozzá ,hogy elvihessen kocsival a suliba.


Veszekszik ha szerinte "ribisen" öltözöm.


A fiúk nem mernek közeledni a hozzám, miatta.


Neki nincs saját élete?


2011. okt. 3. 18:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Kell az egójának :D
2011. okt. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
ha nővére lenne az se lenne jobb az is fojton anyáskodna felette akár még jobban is
2011. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Aggódik érted, vigyáz rád. Beszéljétek meg,hogy ne vigye túlzásba,de szerintem tök jó ha van egy ilyen bátyád! Ha gond van,akkor is szólhatsz neki, és ezt ne felejtsd!
2011. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

18:57


Nagyon szeretem a bátyámat, de mintha második apám akarna lenni.

2011. okt. 3. 19:01
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Egy apa és egy báty ismeri a férfiakat.
2011. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

19:01


Az összes férfit? :O

2011. okt. 3. 19:06
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Igen, hisz az agyuk egy rugóra jár!:)
2011. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Szia )


Hány éves vagy ?, szerintem csak védelmezni próbál a aljas fiúktól és te túlzottnak érzed és ez stresszel téged hát ez van örülj hogy szeretnek.

2011. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Tudom, hogy nehéz ilyet kérést teljesíteni, de tényleg örülj neki. Én sokkal inkább szeretnék egy ilyen bátyót, mint aki rám sem bagózik. Jó érzés, ha az emberrel törődnek, ha fontos vagy másoknak. Nekem 14 évvel fiatalabb az öcsém, és belőlem is kibújt a második "anyuka" :) Igen, ő sem viselte mindig jól, de tényleg csak annyi állt a háttérben, hogy óvni szerettem volna mindentől (nem tolakodóan). Szóval, ha szeretitek egymást, és fontosnak vagytok egymásnak, akkor ez valahol természetes ösztön.

Ha számodra már sok, akkor ezt mondd el neki szépen, pl. hogy időnként szeretnél a barátnőiddel menni a suliba, mert akkor tudtok beszélgetni.

A "ribis" öltözködéssel pedig légy észnél, jól írták előttem, tudja a tesó, hogy mi van a pasik agyában :)

2011. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg örülj neki!!

Én lennék a legboldogabb,ha a bátyám így vigyázhatna rám.

Mint ahogy tette is, amíg élt...

2011. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!