Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a barátom...

Miért viselkedik így a barátom, gyereket akar? Fiúk, ti mikor viselkednétek így?

Figyelt kérdés

A nővérének született gyereke fél éve, a barátom oda, meg vissza van tőle (ami természetes, nagyon édi kiscsaj), de azóta másképp viselkedik, fura lett, ha sétálunk az utcán és lát egy kisgyereket, megjegyzi, hogy milyen aranyos, vigyorog rá, sőt, legutóbb ültünk egy parkban, egy kissrácnak odagurult a focilabdája, a barátom meg elkezdett az anyjával beszélgetni arról, hogy a gyerek már most sportol, és hogy milyen fontos ezt elkezdeni kiskorban, aztán áttértek olyan témákra, hogy manapság sajnos kevesebben vállalnak gyereket fiatalon stb. Ráadásul múltkor nagy átéléssel figyelt egy babákról és terhességről szóló műsort a tv-ben, közben mondogatta, hogy hú ez de király, de édes az a baba, aztán meg egész nap vigyorgott, meg túlságosan kedves volt, még vacsorázni is elvitt. Meg sokszor mond olyanokat, hogy "Majd ha lesz gyerekünk, remélem ilyen, meg olyan lesz". Engem nagyon meglep a viselkedése mostanában. Tipikus huszonéves, kocsmázik, koncertekre jár, sok őrültségben benne van, régen nem ilyen volt, mint most, ennyire érzékeny. Miért viselkedik így?

22/L


2011. okt. 14. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
igen szerintem ő már szeretne babát... :)
2011. okt. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kezd benőni a feje lágya :)
2011. okt. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
78%
Felnő lassan, én is valahogy így vagyok vele ahogy ő, de még nem szeretnék, egyelőre csak eljátszok a gondolattal. :) Max. 3-4 év múlva.
2011. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Mivel mi (30-asok) a férjemmel nem akarunk gyereket, számomra hihetetlen, ha egy férfi akar gyereket, és elolvad egy csöppség láttán. Sajnos én inkább azokkal a férfiakkal találkozom, akiknek ott a gyerek, és inkább nyűg, mindig odadobálják az anyjának, foglalkozzon vele az...
2011. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem biztos hogy most gyereket akar.A jelek arra mutatnak hogy szeretne majd apa lenni,és ha majd elérkezik az idő(persze csak ha te is szeretnél)nem kell vele vitatkoznod hogy legyen gyerek vagy ne.
2011. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Elképzelhető, hogy ő már jóval többet akar a kapcsolatotoktól, mint te azt gondolnád. :))


Párom anno ezt úgy hozta a tudtomra, hogy vett egy babát, ami elemmel működött és eszik,alszik,sír,kakil,pisil,etc...

Ezt így megkaptam tőle születésnapomra. Azt hiszem 4 napig 'lakott' nálunk a műanyag bábul, utána elajándékoztam. Értettem a célzást nagyon is ... akkor már 8 hetes terhes voltam és előtte derült ki 2 nappal :)

2011. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

Belelkesedett a családjában született kisgyerektől, mással is előfordul az ilyesmi.

Gondolom, a nővérének pont egy édes kisgyerek sikeredett be - ha egy folyton bömbölő baba lenne, biztos más lenne a benyomása :P

Csak lassan a testtel azért, nagyon gondoljátok át, mikor vállaltok gyereket - olvasd el itt a többi kérdést, rengeteg olyan van, hogy a kedves apuka le se sz.arja a gyerekét. Csak akkor vállaljatok, ha felfogja,hogy családapaként már nem haverozhat, kocsmázhat annyit - már ha egyenlő párjának tekint Téged és tisztességes akar lenni Veled szemben! Én is sokat bulizok és hányok a rendszeresen jelenlevő családapáktól. :( Más egy-egy koncert, mondjuk olyan zenekar, amiért tényleg él-hal, és csak 5 évente jönnek ide stb. - de az állandó ivászatot haverozást apaként be kell fejeznie. Így is tetszene neki a gyerek?

2011. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem gyereket akar.
2011. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Piszok mázlista vagy :)

Nálunk sajnos pont az ellenkezője történt. A férjem nővérének szintém babája született, de sajnos sok baj van vele, koraszülött lett, meg hasfájós. És a férjemnek elment a kedve... Pedig azelőtt még ő piszkált engem a gyerek témával.

2011. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is elkapta a hév, hogy baba lett a családban. Ha rám hallgatsz, vártok egy fél évet még, nehogy kiderüljön, csak átmeneti állapot. Főleg, hogy írod, hogy ilyen bulizós.

Remélem kezd benőni a feje lágya, és majd ha te is úgy látod, akkor belevágtok.

Ez közös döntés kell, hogy legyen, ne az egyik fél nyomására történjen!

2011. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!