Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érzékeltessem apukám...

Hogyan érzékeltessem apukám feleségével, hogy már nem szólhat bele mindenbe pl öltözködésem?

Figyelt kérdés

Messze laknak és ritkán találkozunk, mikor megismertem a nőt 18 alatt voltam még, határozatlan voltam, stílusom sem volt, semmi nem volt kialakulva “bennem” akkor még formálható voltam, jóban is voltunk akkor még.

Egy évben vele csak párszor találkozok de mindig azóta is megmondja mit vegyek fel mikor hozzájuk megyek (csak mert teljesen más fajta emberek vagyunk). De már nem szeretnék úgy ugrálni ahogy ő fütyül. Látszik rajta, hogy nem tetszik neki, hogy már nem formálhat a kedvére. Régebben felvettem valamit, beszólt, és inkább át is öltöztem, pedig csak el akart bizonytalanítani.

Már 22 éves vagyok de nem tudom mit tegyek? Kiálljak az mellett, hogy nekem ne mondja meg? Hogyan lehet ezt szépen de határozottan tenni? Talán ha határozott vagyok akkor leállítja magát mert érzi, hogy már nem tud befolyásolni. De nem csak öltözködéssel hanem mindennel kapcsolatban ezt csinálja amiben nem úgy viselkedek ahogy ő viselkedne.

Apám őt jobban szereti mint amennyire anyukámat szerette, ezért ő is támogatja, hogy sok mindenben inkább a feleségére hasonlítsak ne pl anyukámra..



2021. máj. 30. 21:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben én nem mennék programként "vásárolgatni" a nővel. Gondolom apukádhoz mész, nem hozzá. Ha apukáddal szoktál külön is találkozni, akkor minek kell odamenni néhány napra? 22 éves vagy, nem gyerek, odamész, ahová akarsz.
2021. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen már szerintem senkinek semmi beleszólása abba, hogy mit veszel fel. Nem gondolnám, hogy nagyon extrém ruhákat veszel fel, de igazából ahhoz sem lenne köze. Megmondja, hogy nem tetszik neki, még szerencse, hogy nem neki kell hordani. Ennyi. Nekem is előfordult már, hogy anyámnak nem tetszett a ruha, vagy óra amit vettem, de ő el is intézte annyival, hogy ha nekem tetszik, oké. Magadnak akarj megfelelni, ne neki. Még csak nem is a rokonod tulajdonképpen, semmivel nem tartozol neki. Az meg egyenesen nevetséges, hogy úgy mehetsz velük, ha átöltözöl. Nagyon gyerekként akarnak kezelni, én így biztosan nem mennék velük sehova.
2021. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!