Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mennyi pénzt...

Ilyen helyzetben mennyi pénzt illik adni ballagásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Eléggé furcsa helyzetbe csöppentem.


Apám (a ballagó még csak messengeren sem írt) hívott a nevelt lánya ballagásàra (ált. suli). Szóval ketten vagyunk hivatalosak, utána egy ebéd.


Nem laknak messze mégis csak szülinap, nevnap és karácsony találkozunk. Csak úgy spontán soha nem beszélünk. Apámmal nem szoros a kapcsolatunk.

Gondolom azért hívnak, mert illik. Amúgy ha megyünk is valahova együtt, akkor velünk minimális kontakt van.


Mennyi pénzt illik, szokás adni egyáltalán? Én 10-15e Ft-ra gondoltam + csokor.



2021. jún. 5. 18:51
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

#20


Én nem akarok keverni, nálunk illik a pénz + csokor. Mivel nem a ballagó hívott, így nem tudom mit szeretne, ràkérdezni nem fogok...

2021. jún. 6. 09:33
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, szerintem reális, amit adni szeretnél neki.
2021. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2021. jún. 6. 09:44
 24/25 anonim ***** válasza:
80%
Miért lett lepontozva mindenki aki szerint nem kell adni pénzt? Sok helyen nem szokás, ezért sok embernek furcsa.
2021. jún. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
En felpontoztam mindenkit.
2021. jún. 6. 11:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!