Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám bántalmazza anyámat? Mik...

Apám bántalmazza anyámat? Mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés
Apám anyámat szavakkal bántja minden egyes nap, szidja, elhordja mindennek, később érzelmileg manipulál, azzal jön, hogy őt nem szeretik, és szerintem velem is ezt csinálja. Kihasználja anyámat.

2021. jún. 7. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%

Nem vagyok én kárörvendő, egyáltalán nem öröm látni, ahogy egy nő szenved. A legszomorúbb az, hogy általában azért szenvednek, mert elhitték a nagy ábrándos meséket, "követték az álmaikat", és nem értik, miért nem lettek határtalanul boldogok, hanem pont az ellenkezője lett a vége.


Rendkívül ostoba az, aki csak azt tudja leszűrni a világnézetemből, hogy "biztos gyűlölöm a nőket". Nem, én a hazugságot, az álságos meséket és a tomboló őrületet gyűlölöm, ami maga alá gyűrte a társadalmat, és aminek a nők (is) áldozatai. Elhazudták, elvették tőlük a nőiességet, beidomították őket, mint a kutyákat, hogy azonnal kaffogva kezdjenek őrjöngeni, ha meghallják, hogy hogyan is kellene viselkedni a tisztességes élethez, aztán persze szenvednek, mert az ábrándokat hiába kergetik, sosem érik utol.

2021. jún. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Ismerünk már itt, ahol tudod mindig a nőket hibáztatod.
2021. jún. 8. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nincs nyoma addig a rendőrség nem fog ezzel foglalkozni.

Ebben anyudnak kell lépni. Te maximum annyit tehetsz, hogy támogatod. Persze az se mindegy, hogy 13 évesen akarod támogatni, vagy 23 évesen.

2021. jún. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, itt egy ember tud lépni, az pedig az anyád. De nyilván nem fog. Esélyes, hogy anyagilag függ apádtól, sőt, az is, hogy őt nem kimondottan zavarja a helyzet.
2021. jún. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
12-es, ez a te saját olvasatod, mert mindenáron áldozat, mártír akarsz lenni. Saját magadat hibátlan, tündökletes és végtelenül bölcs lénynek látod, aki kritikán felül áll. Nem vagy hajlandó elfogadni, hogy a cselekedeteidnek, az életmódodnak következményei vannak. Ezekkel a következményekkel hadakozol állandóan. Nem velem. Én csak jelzem, hogy ezek a következmények léteznek. Ha az asztalra szarsz, kidobnak az étteremből, hiába tiltakozol.
2021. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!