Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hihető történet az,...

Mennyire hihető történet az, hogy az anyám lány létemre zaklatott szexuálisan gyerekkoromban?

Figyelt kérdés

Igen, így történt, nem olvastad félre a kérdést. Szeretném elmondani a páromnak, mert komoly szexuális problémáim vannak még mindig emiatt, de nem merem, mert nagyon szégyellem. Így azt hiszi, hogy vele vannak gondok. Pedig nem. Időnként szex közben megjelenik előttem az anyám képe, és teljesen leblokkolok. Ő meg szegény azt hiszi, ő csinál valamit rosszul. 5 éve vagyunk együtt, a párom nagyon megértő, figyelmes férfi (29/n és 30/f vagyunk).


Szóval mennyire hihető ez a történet? Csak azért, mert én ilyet még sem a való életben nem hallottam, sem filmen nem láttam, sem könyvben vagy fórumon nem olvastam róla. Az anyám látens leszbikus (volt), és zaklatott minket, engem és a lánytestvéremet. Szegény húgomnak még egy párkapcsolata se volt emiatt, pedig már majdnem 30 ő is, nekem is 20 fölött volt az első. Mindketten nagyon szégyelljük a dolgot, nem mertünk eddig beszélni róla senkinek. A zaklatás kb. 13-14 éves koromig tartott nálam (tesómnál tovább, mert ő félénkebb, csendesebb természet), amikor nagyon leordítottam anyámat, kb. így, hogy takarodj innen te retkes b.uzi (leszbikus szót nem ismertem még akkor). De nem lett ideges miatta, pedig rendszeresen vert is minket minden apró sz.arságért, de emiatt mégsem lett ideges, csak látszott rajta, hogy nagyon elszégyelli magát. Te mit szólnál hozzá, ha ezt elmondaná a párod? És van esetleg olyan közöttetek, aki már hallott ilyen történetet, vagy esetleg maga is átélte? Légyszi mellőzzétek a poénos válaszokat, elég gáz így is nekem az egész.


2010. aug. 25. 17:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
73%
Ezért nem szabad eltitkolni a nemiidentitást és albiből házasodni mert rossz vége lesz az elfojtott vágyaknak,amit azonban nem lehet kimutatni,mert mit szól a aszomszéd néni pl,persze h szűk családon belül a ggerekek közelirokon a célpont.
2010. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, hogy őszinte velem. Elhinném.
2010. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen mondd el a párodnak, ha valóban egy megbízható társ, akkor biztosan meg fogsz könnyebbülni. Esetleg megkérhetnéd, hogy segítsen keresni egy pszichológust, aki segít ezeket a borzalmas élményeket feldolgozni. Szerintem mindenképpen szügség lesz szakemberre, de ettől ne ilyedj meg!
2010. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Ez nagyon durva :'( Mondd el neki, szerintem meg fogja érteni :S
2010. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem hallottam még ilyenről, de miért lenne hihetetlen? 5 éves kapcsolatban gondolom megbíztok egymásban, ismer a párod, így azt is tudni fogja MEKKORA NAGY DOLOG AZ, HOGY EBBE BEAVATOD ŐT! Ahogyan írtad is, szinte biztos, hogy ez okozza a szexuális problémáidat, sokat segíthat, ha megosztod vele, s onnantól már együtt tudtok tenni azért, hogy neked könnyebb legyen. Hatalmas bátorság, és bizalom kell ehhez, de szerintem a lehető legjobb döntésre jutottál, és ne félj amiatt, hogy nem hihető a történet - ugyan miért találna ki ilyesmit bárki?

Szurkolok neked-nektek , ne hagyd, hogy a múlt ne hagyjon élni!

27/N

2010. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
75%
Pszichológus tudna segíteni.
2010. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

"Időnként szex közben megjelenik előttem az anyám képe, és teljesen leblokkolok. Ő meg szegény azt hiszi, ő csinál valamit rosszul. 5 éve vagyunk együtt, a párom nagyon megértő, figyelmes férfi (29/n és 30/f vagyunk). "


Szerintem kár becsapni azt az egyetlen emgert, aki szeret téged. El kellene neki mondanod az igazat, talán tud hasonló megértő társat is a testvérednek. Ha eddig kitartott melletted, miért menekülne el most? Gondold át!

Elhagyna, ha elmondod, ettől félsz? Ha elhagyna, akkor ne mondd el, de ha ettől nem kell tartanod, akkor könnyíts a lelkeden.

2010. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
89%
ez durva. pszichológussal beszélgettél már erről? amúgy meg én elmondanám a páromnak. biztos hisz neked hiszen azért a társad hogy jóban rosszban melletted legyen, és ez olyan dolog ami komolyan kihat az ember életére. szerintem mondd el neki.
2010. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
76%

Nem hallottam még ilyenről

Ha a barátod szeret,elősször lehet nevetni fog,mert nem hiszi el a történetet,de ha megismétled neki,esetleg állítod,hogy igaz,és ez nem vicc,akkor tuti megért.Kicsit furcsa lesz neki,de szerintem meg fog érteni.

2010. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%

Olvastam már ilyenről.

Nekem elég morbid humorom van, de biztos vagyok benne, hogy ha ezzel állna elém a párom, megérteném, és megpróbálnék neki segíteni.

2010. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!