Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » érdekes történet? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érdekes történet? Szerintetek a lány orvosi eset?

Figyelt kérdés

adott egy lány meg egy srác, lány szakít a sráccal (semmi komolyabb indok, csak "meguntalak, pá").

srác padlón van, könyörög, menjen vissza hozzá, nagyon hosszú hetekig.

lány lesz*rja, sőt, még élvezi is, hogy így megalázkodik előtte a srác.

srác kb. halálán, lány élvezkedik.

a srác talpraáll. egyre többen megkedvelik, lányoknak is bejön, sőt, nagyon sokan szeretik.

lánynak ez nem tetszik, alattomos módon próbálja lerombolni a srác önbizalmát.

nem jön össze.

a lányt majd megőrül a dühtől, durvábbnál durvább támadásokat, pletykákat csinál, a srác talpon marad, helytáll.

sőt, a támadóival is jóban lesz, és néhány, a lány haverjaival, barátaival is jól kijön, jobban elkezdik kedvelni mint a lányt.

a lány már teljesen bekattan a dühtől, hazudozik, rágalmaz, ilyeneket mond a haverjainak:

miért nem hal már meg ez a köcsög?!?! miért nem omlik már össze?!?! miért nem csavarodik be?!?!?! miért nem képes örökre a világről elkotródni!!

támadásként éli meg a csaj, ha csak egy percre is meglátja (véletlen, tehát nem a srác keresi).

a srác már teljesen talpraállt, optimista, barátságos, voltaképp sokak példaképe, tesz másokért, önzetlenül.

erre fogja a lány, és megvereti, 5-6 emberrel, csak úgy, spontán, indok nélkül.

a srácnál itt megtörik valami, másnap elmegy a csaj házához, elkezd vele ordibálni (tesója videózza), és hogy miért nem száll már le róla, a lány DIREKT sír, hogy a felvételen jól látszódjon.

a lány majd kiugrik a bőréből, az örömtől, hívja a rendőröket, elvitetik, előzetesbe zárják, és persze megindul ellene az eljárás.

ezután a lány olyan felhőtlen boldogságot érez, mint még soha, mert tönkretette a srác életét, és a srác korlátozva van, és lassan összeomlik, becsavarodik.

majd a lány rááll a "én jó vagyok, békés, bölcs, és igazi bombanő" stílusra, már-már voltaképp angyalnak mutatja magát.

a kérdés: milyen lány ez?

mert szerintem undorító!

éli most a kis életét, mint egy kedves, aranyos lány, közben pedig ezt tette valakivel, aki voltaképp nem is foglalkozott már vele, csak élni akarta az életét, és ezt a ribit ez zavarta.

szerintem, voltaképp, kártékony féreg!

miért tehette a lány?

nem érdemelné meg a halált?

és hány éves, szerintetek?


2011. jún. 29. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember a legalja...18 éves lehet szerintem. Igazából ez a dolog sűrűn előfordul, csak nem durvul el ennyire. Sokszor féltékeny az egyik fél, hogyha a másik fél (akit ő dobott), kiheveri és talpra tud állni. És Igen...ez szerintem lassan orvosi eset...
2011. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a csaj egy alattomos kis ribi. de a srác sem teljesen százas hogy leállt vele és utána még ilyen társaságban is volt. ilyen helyzetbe nem kerül csak úgy véletlenül valaki.

a srácnak minden kontaktust meg kellett volna szakítania mind a lánnyal mind a lány baráti körével. ennyire egyszerű.

2011. jún. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem nem érdemli meg a halált inkább egy méteres lókukit análba... Én bár sohasem könyörögnék egy nőnek sem, de az első ilyen pletyka után pofánvertem volna.

Hány éves lehet? 15-17 kb

2011. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

16-17 éves körül lehet!


Szerintem nagyonaljas a csaj...veled tette ezt? velem is volt ilyesmi csak light kiadásban. Dobott egy csaj én könyörögtem neki szintén, de nem fogadottvissza, mással összejött, de féltékenykedett rám is...Ez azért van mert a nők többsége nem bírja elfogadni, ha egy férfi régen nekik pitizett, de mára már továbblépett. szükségük van a pitizésre az önbizalmukhoz...vana ki jobban kimutatja, van aki kevésbé...ez a scaj a beteges kategóriába tartozik, és bizony orvosra van szüksége!

Azért halált nem érdemel, azt senkinek nem kívánok! De egy életre szóló leckét viszont megérdemelne!



18/F

2011. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát a lánynál van valami bibi az tény..

Csak azt had tegyem szová,hogy nem kell ez az "adott egy fiu és lány" meg mintha valami béna 3ik személyben történö mese lenne."

2011. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
még megérteném, hogy ha mondjuk a srác dobta volna... de miért kell azt b*sztatni, akit te dobtál? ez abszolút nem logikus.
2011. jún. 29. 11:33
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
A nők mióta logikusak? :D nem akarok senkit sem megsérteni, de elég sokszor nélkülözik...
2011. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért szeretném azt is hallani, hogy ugyanezt hogyan látja a másik fél?
2011. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amit leirtal, perverzio, szadizmus. Minel idosebb, annal profibban csinalja.

De engem is erdekelne a masik oldal szemszogebol is a tortenet.

2011. dec. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!