Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a fiú-lány barátságról? F0nt0s. Lent történet.

Figyelt kérdés
Nos, 9. osztály. Itt ismerkedtünk meg. Tök jóba lettünk, mindenben megegyezünk. Egyre jobban megismertük egymást. Most ugye olyan 5 hónapja ismerjük egymást. Mindig odaül mellém szünetben beszélgetni, hülyéskedni, mindennap együtt kajálunk, és ha megtudjuk oldani akkor felmegyünk hozzájuk. Eddig még oké minden. De! Olyanokat csinál mostmár, hogy csapkodja a fenekemet, meg folyton bámul, meg kisgyerek módjára összekócolja a hajam meg ilyenek (persze ez mind röhejes, de akkor is...). Na mindegy, elég komplikált a mi kapcsolatunk. Mindenki körülöttünk azt hiszi, hogy járunk, meg ilyenek. Meg olyanokat mond ő, hogy lelkitársak vagyunk. Mindig a szemembe néz, mintha épp a vesémig akarna látni. Mindig megdicséri, ha új ruhám, vagy valamim van. Ilyenek. És ezeket már úgy teszi, hogy nekem már nem világos, hogy mit is akar. Ám de tegnap volt egy kijelentés ami számomra világossá tette ezt. Mentünk az utcán (hárman - én ő meg egy közös haverunk) és ő meg böfögött (pedig előttem ilyet nem szokott csinálni) és mondtam neki hogy "óóóh, ne is zavartasd magad..." erre ő hogy "ha tetszenétek (én meg a haverunk) akkor zavarna". Na ezek után, most így talán világos, nem akar semmit...bevallom nekem tetszik ő (de csak egy-két hete)de nem akarok semmit tőle, ezek után kérdem én ez igazi fiú-lány barátság, mivel hiába tetszik nekem én nem hajtom a találkozásokat, meg hogy beszélgessünk, mindig ő jön oda, ő kezdi? Én nem akarok többet. Akkor ő sem. Akkor nem értem miért mondják azt, hogy nincs barátság fiú és lány közt. (főleg legjobb barátok esetén)
2011. jan. 22. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a helyzet. Hagyd rá a srácra..később érnek ezek..lehet tetszel neki, sőt biztos, majd talán pár év múlva komolyabban is mer lépni.
2011. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és igenis létezik fiú-lány barátság. Nekem pl sokkal több fiú barátom van, mint lány.
2011. jan. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát szerintem ritka a fiú-lány barátság, mert ahogy nálatok is neked ő tetszik és az már egy kicsit több étzés egy szimpla barátsághoz, és majd még többet fogsz érezni, mert ez így szokott lenni.
2011. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én nem hiszek a fiú lány barátságba,ugyan is a egyik előbb-utóbb többet szeretne majd.
2011. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiú-lány barátság csak akkor létezik ha nem tartjátok egymást szexuálisan vonzónak. Röviden ennyi.
2011. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is a fehér holló kategória a fiú-lány barátság. Egy idő után általában legalább az egyik fél többet szeretne.

Meg egyszerűen másképp tud beszélni pl egy fiú a fiú haverokkal, vagy egy lány egy barátnőkkel, mint egy fiú egy lánnyal.

2011. jan. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!