Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi most az elfogadott családmo...

Mi most az elfogadott családmodell?

Figyelt kérdés

2021. jún. 15. 22:49
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
91%
Az általam elfogadott csaladmodellrol beszelek: 2 felnőtt ember, akik szeretik egymast (a nem az mindegy), ha szeretnének gyereket, akkor x számú gyerek, ha nem, akkor nincs gyerek.
2021. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
89%

A kormány vagy a normális emberek által elfogadott?


Kormány szerint: apa, anya, minél több gyerek. Szeretet nem számít, hogy mennyi van, a nő nem számít, a lényeg, hogy sokat tudjon szülni. Harmónia, támogató közeg nem számít.


Egy normál világban: ahogy az első is írja, kiegészíteném azzal, hogy nem kell feltétlenül két emberből állnia (hiszen sokszor egy szülőnek kell gyereket nevelnek), és nem feltétlenül csak anya/apa/anyák/apák, hanem nagyszülővel is alkothatsz egy családot. Unokatesómat például a nagyszüleim nevelték fel, mert az anyja alkesz, az apja elhagyta őt. Neki a nagyszüleim jelentik a családot.

2021. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
90%
(OFF: teljesen egyetértek az első 2 válaszoloval, nem tudok/akarok mit hozzátenni, mindent lefed amit én is gondolok a témáról. Sokkal "másabb" válaazokra számítottam.)
2021. jún. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim válasza:
88%

A kormány szerint minél több gyerek, egy otthon ülő ANYÁVAL és a szorgalmasan dolgozó APÁVAL. Oh és az apa FÉRFI az anya NŐ


szerintem viszont, amíg a gyerek szeretetben, támogató környezetben nő fel, mindegy kik nevelték fel. Két férfi, két nő, egy nő, egy férfi, egy nő és egy férfi - mindegy, a lényeg, hogy egy mentálisan, fizikailag egészséges gyereket neveljenek fel. Úgy gondolom, ez lenne a normális és a főszempont, ha megakarjuk határozni az ideális családmodellt.

2021. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
91%

2, ez meghatott, köszönöm szépen. Egyedül nevelem a kisfiam, és van egy cicánk, mi így hármasban vagyunk egy család. :)


A kormány szerint viszont az anya nő + az apa férfi = a gyermek közjószág, hozz világra minél többet, mert egy gyerek nem gyerek.

2021. jún. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
91%
A család: Anya, Apa, Vakkomondor az alkotmány szerint
2021. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
38%
Hát akkor én irtózatosan maradi és hülye vagyok, de szerintem anya-apa-gyerekek. A válaszból a politikát és a saját életemet kizártam, én ugyanis egyedül neveltem fel a gyerekeket.
2021. jún. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
87%
ÍEZt pont ma kérdezed, mikor elfogadták a homofób törvényt?
2021. jún. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
13%
Ilyen,kérdést hogy lehet feltenni ? Miért kell a tisztes magyar társadalmat,állandóan ingerelni ?!
2021. jún. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
16%
Arra mondjuk senki sem tér ki, hogy a gyereknek vajon az nem okoz semmi gondot, hogy míg a legtöbbnek van egy anyja és apja neki miért kettő van az egyikből?
2021. jún. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!