Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megnyílni, és...

Hogyan tudnék megnyílni, és lebontani a falat magam körül? Ez már orvosi eset?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok..Az a problémám,hogy egyszerűen nem tudok megnyílni az embereknek,a családomnak,a barátaimnak..Úgy érzem mintha egy láthatatlan fal lenne körülöttem,amit nem tudnak áttörni,és ezt mostanság egyre többen meg is jegyezték..Emellett úgy érzem nem vagyok antiszociális,eljárok társaságba,megvannak a beszélgetések,de csak a sablonos dumáig jutok el,amikor valaki rákérdez valami komolyabbra,vagy rátapint a lényegre,bezárkózom,és nem adok ki magamról információkat,még olyan embernek sem akiben úgy egyébként megbízom,vagy adott esetben az életem bíznám rá(mondjuk ilyenből kevés van)Próbálok változtatni rajta de nem megy egyszerűen,így az évek alatt én lettem a kiismerhetetlen,megközelíthetetlen lány,aki a titkaiba még a legjobb barátnőjét sem avatja be..de hogy miért?hát már magam sem értem..
2010. aug. 25. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs azzal baj, ha vki zárkózott, és nem avat be másokat a dolgaiba.

Ha meg ez mégis zavar... akk mondd el bazeg :D Ilyen egyszerű. Ha vmit el akarsz mondani vkinek, mondd el. Ha nem, nem.

Túlbonyolítod a dolgokat.

2010. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én 17 éves srác vagyok kicsit hasonló helyzetben mint te csak engem nem igazán zavar. Szeretem a háttérből figyelni az eseményeket, én mindenkiről tudok szinte mindent de engem senki se ismer igazán. Amúgy meg sokan szeretik a titkolózó csajokat úgyhogy szerintem nem lesz gondod :)
2010. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!