Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valamelyik családtago...

Volt már valamelyik családtagod/barátod/ismerősöd orvosi műhiba áldozata, vagy téves diagnózist állítottak fel nála? Mit tettetek utána?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Az előbb kérdeztem én is egy ilyet. Csak szólok, hogy ezt nem én írtam ki.
2011. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Néhány éve apám lábműtétjénél a bal helyett a jobbat vágták fel, de szerencsére legalább akkor észbejaptak, és nem a jó lábát műtötték meg végül. Nem tettünk semmit, mert nagyobb baj nem lett szerencsére.
2011. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Én beleírtam a végrendeletembe, hogy ha és amennyiben műhiba áldozata lennék, az értem kapott zsozsót öröklik meg, ha van kedvük és erejük a perhez. Ez lesz az örökségük.
2011. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Én.

Vérmérgezést állapított meg a dokim mélyvénás trombózis helyett. Amikor mondtam neki még azon a héten, hogy fáj a lábam és nem tudok menni, azt mondta majd elmúlik. Hozzátettem, hogy alig kapok levegőt és vért köhögök fel. Válasz: megerőltettem a nyálkahártyám köhögés közben és az vérzik. Pontos diagnózis: tüdőembólia. Eredmény: mínusz egy jobb tüdőlebeny fele...

Doki válasza mikor megmondtam, hogy beperelem: én nem hibáztam, nem kellett erre gondolni.


22/N.

2011. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: ez durva :S

nekem hirtelen 1 jut eszembe,mikor anyukám elment orvoshoz mert fájt a melle és valamiért nem vizsgálta meg az orvos normálisan és azt mondta anyának hogy majd elmúlik vagy nem tom


később elment anya egy másik orvoshoz is mert nem múlt ekl a fájdalom és kiderült hogy egy rákos daganat volt a mellében


még pont a legutolsó pillanatban vették észre


különben bele is halhatott volna


13l

2011. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapámnak rossz vért adtak, még azon a héten belehalt :(
2011. szept. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A mamám azt mondta, a pénz nem hozza vissza, így belső vizsgálatot indítottak, a dokit felfüggesztették. Perre nem vittük.
2011. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnak kb. 40 éve van egy tű az egyik veséjében.Vesekő műtéte volt. Sohasem okozott neki gondot , hála istennek.

Tizen egynéhány év múlva vették csak észre , már teljesen be van tokosodva.

2011. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk nálam semmilyen mellékhatással nem járt az eset, nem voltam életveszélyben, de...

úgy kezdődött a sztori, hogy 2006 októbere óta köhögtem (azóta sem múlt teljesen el, szval valszeg pszichés :S), és már mhol próbálták meggyógyítani... vagy egyáltalán kideríteni, hogy mitől van...

szóval egyik helyen volt egy hörgőtükrözésem, ami után úgy fogadtak, hogy megvan a "bűnös", csillós amőbát találtak a hörgőmben... aztán kiderült, hogy az emberi szervezetben amúgy is természetesen jelenlevő hámsejtet néztek amőbának o_O... a képzett orvosi gárda az egyik elvileg legjobb orvossal az élén... sztem annyira ők akarták meggyógyítani "a lányt, akit eddig senki sem tudott", hogy végül bemesélték maguknak, hogy ez lehetséges... ne tudjátok meg, hogy éreztem magam, amikor vmi szaporító vizsgálat után kiderült, és elmondták nekem, hogy mégsem vagyok gyógyult...

2011. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!