Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Már egy éve nem tudom túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy éve nem tudom túltenni magam. Ti mit tanácsoltok? Ez már orvosi eset?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni.Középkorú nő vagyok,de fiatalos.2 éve jártunk már a barátommal,minden jó volt,egyszercsak kiderült,hogy megcsalt.Két hónapig tertott.Persze nem ő mondta el,csak megérzés,és aztán a nő is bevallotta.Állítólag már megakarták mondani,és emgem el akart hagyni a párom.A sors úgy hozta,hogy páromnak külföldre kellet utazni,lakását eladta,így velem sem,és a lánnyal sem lehetett.De pár hónap múlva haza jött,azt lezárta,mi pedig el kezdtünk megint járni.Nálam lakott.Sajnos,ha már később jött,vagy hasonló tüneteket tapasztaltam,mint anno,akkor a fantáziám beindult,hátha még visszajár a lányhoz.Néha érezte is rajtam ezt a bizalmatlanságot,de kértem,hogy értsen meg,időre van szükségem,míg újra bízom benne.Egyébként sok pici lényegtelen sunyiságot mindig észrevettem,de nem szóltam./nem nő ügy/Utóbbi időben mindennap sűrűn járt a volt feleséghez,házát vakolni,stb.Megint nem jött időben,telefont szokásosan nem vette fel,és mikor hazajött,azzal védekezett,hogy már a gyerekeimmel sem lehetek?Hozzá kell tennem,hogy a hét napból hatot már velük volt,ez a hetedik velem lett volna.És a kis vita közben előjöttek a régi dolgok.Erre ő összecsomagolt,és azt mondta,ilyen veszekedést a feleségétől is kap,úgyhogy mindegy,hol van.Így hát odaköltözött.Feleség pedig örül,mert így a két gyerek visszakapta az apját.Két hete volt ez,azóta nem is jelentkezett.A problémám az az,hogy minden gondolatom nála van,melóm sincs most,nagyon csúnyán beszélt velem,agresszív volt,és mégis a sok együtt töltött órák jutnak eszembe,mindig sírok,inkább meghalnék,nem érdekel más férfi,pedig tudom,hogy nem lenne jó életünk,és mégis az agyammal valami gond van.Egyszerűen nem tudom kitépni a szívemből.Amíg külföldön volt,addig se tudtam,és lehet,hogy ez miatt békült ki velem,és ennek tudatában is nagyon rosszul érzem magam a bőrömben.Szóval nem tudom élni az életet normálisan.Pszichológusra nincs pénzem,azt ne tanácsoljátok légyszi.Itthon mindenről ő jut eszembe,és persze az is,hogy milyen szemétségeket csinált velem,meg hogy most biztost mást ölelget.Megőrülök teljesen.Miért van ez a ragaszkodás.Miért nem tudom elengedni?hogy kell???Másfél évvel ezelőtti önmagam már sosem jön vissza?Olyan gyenge vagyok.Semmi nem foglal le,se barátok,semmi..
2010. júl. 26. 08:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ugyanebben a szindrómában vagyok,csak nekem most kezdődik:( Én meg élni nem akarok...
2010. júl. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen amikor a szerelmed elhagy. Sajnos én is átéltem. Csak az idő segít és ha nem találkoztok. Nekem lassan már 10 éve, de még mindíg eszembejut hogy mi lett volna ha....

Nagyon nehéz. Majdnem 3 évembe került mire kihevertem valamelyest, pedig csak 3-4 hónapot voltunk együtt.


Most van egy csodálatos férjem és két gyönyörű lányom, de néha még eszembejut.

2010. júl. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy bizonyos kor után már mondhatjuk hogy mindenki átélt már ilyet szerintem.

Elhagyott,nem kellesz neki és neked pont emiatt annál jobban kell!

Közhely,e az idő megoldja!!!!Ez tuti!

2010. júl. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 eszo ***** válasza:
100%

Szerintem lehet, hogy egy kis környezetváltozás jót tenne neked..utazz el, vagy költözz el! tudom, ezt így könnyű leírni..de valószínű már úgysem jön vissza hozzád..szóval jobb lenne magadban is lezárni ezt az ügyet..ismerkedj másokkal, járj el szórakozni..és a legtöbbet majd az idő segít!


Mielőbbi "gyógyulást" neked!!

2010. júl. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Fúúú...hát nagyon sajnálom ami történt. Sajnos ilyen férfiakat is hord a hátán a Föld. :( Szerintem nem is igazán ő hiányzik neked..hanem ahogy magadat érezted mellette. Az az érzés hiányzik neked...nem??? Boldog voltál...egy ideig. Gondolj bele...ugyanazt a boldogságot átélheted-e még egyszer mellette??? Valószínűleg már nem. Tudom, hogy nagyon nehéz...de valahogy....szépen lassan...túl kéne lépni rajta. Csak az idődet vesztegeted :(. Légy határozott :)...és ez egyszer tartsd szem előtt, hogy hosszú távon neked mi a jó?? Kell neked, hogy folyton megalázzon....megcsaljon....és még te érzed magad bűnösnek ez miatt??? Na nem!!! Légy erős....és dobd ki...rövid távon piszkosul fog fájni...de hidd el...utána örülni fogsz, hogy jól döntöttél.

Sok sikert!

Sok sikert!

2010. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt szó orvosi esetről... Azért ez egy kicsit túlzás, hogy pszichológus, stb. Látod, folyamatosan írják, hogy ezen egyszer át kell esni az életben, tapasztalatot szerezni, hogy később még erősebb jellemmé válj. Én is voltam így, 4 év kellett, hogy lerendezzem magamba, valakinek több is kell, mit vársz egy ekkora sérelem után, emberek vagyunk, megbántottak, fel kell dolgoznod. Sajnos még idő kell, hogy rájöjj, te nem őt szereted, hanem azt, akit anno megismertél, csak egy képet, akit elképzeltél magadnak, egy férfit, akiben meg lehet bízni, aki tisztel, szeret, nem csal meg. Most kiderült, hogy ez az ember nem ő, viszont te ebbe nem tudsz beletörődni. Nah, és most egyetlen teendőd van! Azért zuhansz ennyire mélyre az önsajnálatba, mert nem tudod lekötni a figyelmed! Azonnal keress munkát, ha nem akarsz egy önmarcangoló penészvirággá válni! Ha találsz munkát, a lelkiismereted nem fogja engedni, hogy ne járj be dolgozni, ott új embereket ismersz meg, új környezet tagja leszel, ami segít túljutni a nehéz napokon. Ezután következik, hogy egyre nagyobb kedved lesz barátokkal összejárni, olvasni, tv-t nézni, vagy akármilyen eddigi hobbidat folytatni. Szóval fel a fejjel!
2010. júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Jah, és gondolj bele, mennyire megbántott, megcsalt, átvert, hazudott, te meg még sírdogálsz utána, hogy mennyire szereted. Ne hagyd magad! Sok sikert!
2010. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én 1éve így vagyok. én is érzem h kéne az a pszichológus.
2010. júl. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát ez ,ár csak ilyen. az apja verte mindenért mindig ő kapott ki ha valami rossz történt vagy ha a nővére követet el, mindig ő volt az áldozat az anyja meg nem védte meg. van ingyen pszichológus is, Családsegítő Központnál érdeklődj!
2010. júl. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Lehet picit fájni fog, amit írok.

Ez a pasi se tudja mit akar, és ahol kényelmes neki, ahol mosnak-főznek rá , ott marad. Neki teljesen mindegy, hogy a szeretője, vagy te, vagy a volt felesége.

Ájjjájjj....Tudom, hiába tanácsolom hogy büszke fővel szakíts meg vele minden kapcsolatot, mert írtad nem megy.

Csak gondolj bele, hogyha egy veszekedés alkalmával képes volt odaköltözni a volt feleségéhez , és nem egy haverhoz, akkor...És még írod is hogy a volt feleség örült ennek....

Kérdező, ....mi kívülállóként látjuk a lényeget, és ordít a felkiáltójel, hogy dobd ki, de neked kell ezt tudatosan megérteni, "felfogni"!

2010. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!