Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire fontos...

Lányok, mennyire fontos nektek a humor? Mennyire vicces a férjetek, élettársatok?

Figyelt kérdés

A páromról jutott eszembe a kérdés. Ő ilyen igazi mókamester, ha vele vagyok folyton nevetek. Állandóan kifigurázza a gyengéimet, minden hibámat kiforgatja, cikiz...nem csak engem, másokat is. Persze ezt nem durván hanem úgy ahogy azt még "illik"...

Tudtok mesélni vicces beszólásokat? történeteket?

Én gyakran veszekedni sem tudok vele, mert ökörködik.

Persze amilyen vicces néha olyan komoly tud lenni.


Fontos ez szerintetek?


2010. aug. 25. 21:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
Hát szerintem jó ha nem komoly. Nem nagyon bírom a komoly pasikat...
2010. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

Igen, nekem nagyon fontos! :)


21/l

2010. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Szertintem igenis fontos. Mondjuk mi nem figurázzuk ki egymást csak néha, de azon is jókat nevetünk.van egy gyermekünk is, aki még csak 1 éves lesz, de már most is olyanokat produkál, hogy a könnyünk folyik a nevetéstől.

Nagyon sokat nevetünk együtt és jókat tudunk beszélgetni is. Nem hiszem, hogy ebben az elfajzott világban másképp működhetne a dolog. Igazából külön vicces besszólásokat felesleges is most írnom, mert sokszor az másnak nem is vicces, de akkor, abban a pillanatban nagyon jó. :)

2010. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Enyém egy kis idióta, de a jó értelemben. Társaságban mindig a középpont :) Én pont az ilyen tipusért vagyok oda, elfeldtett minden gondot, de ha kell komoly is tud lenni :)
2010. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Ez jó dolog!Nálunk én voltam a mókamester,(12-év után)

ma már csak ritkán röhögünk igazi jókat.



35/N

2010. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

csak ilyen nagy beszólásra gondoltam, de lehet igazad van:D Azok ott akkor jópofák:)

Szerintem is fontos, mert könnyebben lehet venni a problémákat és bármit amit hoz az élet.

A vicces az, hogy sokan azt hiszik "ejj de komor ember", aki megismeri meg csak nevet:P


Engem nem zavar, hogy kifiguráz néha, hiszen tényleg vannak néha idétlen dolgaim, ezeken később hetekig nevetünk:)

2010. aug. 25. 22:06
 7/26 anonim ***** válasza:
Alapból én is egy mókás, mindnekit megnevettető ember vagyok és megőrülnék egy olyan ember mellett aki nem érti a viccet és nem tud vicces dolgokat mondani tenni, hálistennek az én párom is ilyen mókás fajta:) egyszerre tud komoly is lenni ha kell és vicces is, ha rossz kedvem van egy szoval feltud viditani mert megtud nevettetni, számomra ez nagyon fontos, hozzátartozik egy jo kapcsolathoz
2010. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

az én párom is dettó ilyen, a társaság középpontja, olyankor még engem is leolt, de én simán visszaszólok neki valami viccesen szurkálót :)


és igen fontos, hogy vicces legyen :)

2010. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Nekem fontos, mivel én is olyan ilyen vagyok. Sokan azért nem bírnak, mert mindenből viccet csinálok, vagy vidáman fogom fel a dolgokat. Ha kínos témáról van szó, vagy valmire nem tudok valami hasznosat mondani, és a másik maga alatt van, akkor én poénnal próbálom kivágni magam. ÉS ezért azt hiszik, komolytalan vagyok. Pedig nem is:D

Szóval jó, ha szintén ilyen ütődött, akivel együtt vagyok, mert meg tud érteni.

Persze ha komoly dologról van szó, akkor kell egy kis komolyság is.

18/L

2010. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Számomra is nagyon fontos, mivel szeretek nevetni hülyéskedni.
2010. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!