Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki férfias, okos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki férfias, okos, vicces (nem mondom meg, hogy ki XD), akkor milyen megjelenés a legvonzóbb az ellenkező nemnek? Legyen egy sportos állat, egy Humor Herold, vagy dr. House féle elmével tarolós tipus?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsiság.
2009. dec. 28. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
amilyen a legjobban illik az egyéniségéhez
2009. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csajtól függ. Szerintem egyébként az átlagos vagy az "úriember" kinézet a jobb. Utóbbi önmagában is érdeklődést kelt, az előbbi pedig azt mutatja, hogy van benned egy plusz, ami miatt nem kell az öltözködéseddel felhívnod magadra a figyelmet.
2009. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Vászon, vagy kordbársony nadrágok, vászoning, kötött mellény, kapucnis pulcsik. ing-póló egyveleg. cipő meg mindegy.. lehetőleg nem edzőcipő.


Meg lehet bolondítani csuklószorítóval, valamilyen kalappal, esetleg nyakkendővel, de ezek már tényleg csak plusszok.

2009. dec. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

szerintem egyéniség-függő. amiben jól érzi magát.


az, hogy ez bejön-e a csajnak már más kérdés, de hidd el, egy lány sem ér annyit, hogy megváltozz miatta.

2009. dec. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: hmm általában ezért nem jön össze az alkoholista, gépmániás, asszonyverő férfiaknak a változás.


Szerintem megéri változni egy nőért, főleg, ha úgy tartod, hogy ér annyit. Persze a teljes váltás azért durva.

2009. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

11:56 - nem azt mondtam, hogy nem kell változni. pláne a példáidban szereplőeknek (alkoholista, stb.).

az én pontom az volt, hogy mindezt ne egy nőért. inkább saját magáért.

ha leszokott az ivásról, találni fog olyan párt, aki hozzá illik, nem pedig egy jó nő miatt hagyja azt abba. a sorrend, az elv más.

2009. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De ha egy nőért változik, akkor végül is saját magáért is változik, mert neki lenne jó, ha a nő vonzónak tartaná, megszeretné a változás miatt. Tehát végső soron a nőért és a saját magáért történő változás egy és ugyanaz.
2009. dec. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mint azt irtam, csak kiváncsiságból kérdeztem. Jómagam az utóbbi kettőt szoktam keverni, az első teljesen kimarad, attól függetlenül, hogy edzett vagyok. Itt leginkább az érdekelt, hogy ha nem törődök azzal, hogy erősnek, sportosnak, férfiasnak tűnjek, akkor az nem sugároz valamiféle gyengeséget? (Én is azt szeretem legjobban egy lányban, ha nőies.)
2009. dec. 28. 12:19
 9/9 A kérdező kommentje:
A további véleményeket is várom, minél többől tudok átlagot vonni, annál jobb.
2009. dec. 28. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!