Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az hogy egyesek...

Miért van az hogy egyesek olyan bénák, hogy nem valami vicces izét kérdeznek a humor kategóriában hanem hogy pl: unatkozol, miért tettem fel ezt a kérdést meg ilyeneket?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Unatkozol? Akkor irány tanulni, mert a helyesírásod nem üti meg egy 2.-os óvodás szintjét.
2010. szept. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Egyetlen egy helyesírási hiba sincs a kérdésben! Nem tudom te hol élsz. Jó.. 2 db vesszőhiba van, a hogy előtt.

A kérdést pedig tökéletesen kilehet olvasni!


A kérdésedre a válasz: mert vannak olyan emberek, akiknek nincs humorérzékük. Csak úgy érzik, hogy vicces.

2010. szept. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ma 23:09-as!

Ne vitatkozz egy GYK függővel. :D

Bizony a kérdést el sem lehetett olvasni, csak már kijavították.

2010. szept. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jó, de én akkor ezek szerint a javított verziót olvastam el előszőr. :D
2010. szept. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
JAVASBÍTOK: MIÉRT VANAK GYIK-EN OLYAN HÜŁYÉK AKIK ÁLLANDÓAN AZON IZÉLNEK HOGY NEM JÓL ÍRTAD LE, MEG HOGY TANÚLJ MEG ÍRNI. NEM MIND1 HOGY HOGY ÍROM AZT ASZÓT, NEM A SULIBAN VAGY EGY HÍVATALBAN VAGYUNK HOGY MINDENT 100X VÉGIG KELL OLVASNI HOGY JÓ E? ÉS HA EZ VALAKINEK NEM TETSZIK AKKO TUDJA HOGY MIT CSINÁLJON.
2010. szept. 19. 21:26
 6/12 A kérdező kommentje:
KEDVES :P
2010. szept. 19. 21:32
 7/12 M@x ***** válasza:
Hát...ezek a kommentek már tényleg tele vannak hibával...
2010. szept. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem meg mondtam hogy nem suliba vagyunk akko meg mit dumáktok??
2010. szept. 20. 21:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Illene megtisztelni a téged olvasókat azzal, hogy helyesen írsz. Ennyi. A helyesírást nem az iskolának tanulod. Így csak magadról állítasz ki egy olyan képet, hogy totál igénytelen vagy. Aki nem igényes a helyesírására, az nem igényes másra sem.
2010. szept. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 M@x ***** válasza:
kedves kérdező: Kérlek, tedd meg azt a hatalmas erőfeszítést amely azzal jár hogy helyesen kell írnod mert így a magyar tanárom dobna egy hátast, sajna ez van!
2010. szept. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!