Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb testvérek! Ti mennyit...

Idősebb testvérek! Ti mennyit foglalkoztok/foglalkoztatok az öcsikével/hugicával? Imádjátok őket, vagy inkább nyűg a nyakatokon? Milyen közös programokat tudtok csinálni, és mennyi a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Szerencsére jóban vagyok a húgaimmal, de kíváncsi vagyok, más is így van-e ezzel kapcsolatban.

Előre is köszönök minden választ!


2010. aug. 26. 21:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%

Szia szia alapon vagyunk csak. néha megkérdem hova megy v kér-e a kajámból. 18/F

Hugom 16 éves

2010. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Jóban vagyunk mondjuk bár sokszor veszekedtünk, mostanában meg találkozunk kb 2hetente, elmegyünk valahova 1-2 órára és annyi. Ő 15L én 19L
2010. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

Húgom 10 én 14.

Annyira idegesítő tud lenni, hogy hihetetlen. Ha kitalálom hogy csináljunk valamit (pl. társas) előbb vagy utóbb rám borítja. Általában jól elkezdődik valami, de aztán veszekedés, kiabálás, dobálózás. Valamikor tök aranyos, de neki nem mondhatja meg senki, hogy mit csináljunk. Apával is úgy beszél, hogy fogd be a pofád, apa meg hagyja, mert ő a szeme fénye. Anyával persze ezt nem meri.:)

Na de nem egyszerű eset a gyerek, de én szeretem.

Nővérem viszont teljesen közömbös nekem. Mintha testvérem se lenne. Ő 19 éves

2010. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Én a fiatalabb vagyok. Szinte nem is ismerem a nővéreim (felnőttek voltak amikor születtem). Jóban vagyunk, de nem úgy mint a családtagok. Nekik már saját életük van. Kicsi koromban foglalkoztam vele de arra nem emlékszem. És ha én lennék nagy akkor én is kikérném magamnak hogy nekem kell jen pátyolni a kisgyereket megszórakoztatni és zavarna hogy felforgatja az életem. Nem nekem szülték.
2010. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
foglalkoztak
2010. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Öcsémmel imádjuk egymást. 5F-14L

Hugom nem velem él, elvagyok vele és ennyi. Ő 2 éves lesz.

2010. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mindkettő féltesó. Előző voltam.
2010. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Húgomért tűzbe mennék. Mikor kicsi volt, sokat vigyáztam rá. Most, hogy tini, kicsit eltávolodtunk egymástól, nem lóg annyit rajtam, hiányzik is! Távolról azért figyelek rá. Ő 14 éves, én 32... "Lányok" vagyunk, édestestvérek és van egy bátyánk is 33 éves, de Vele nem jó a viszony.
2010. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Meglepődtem, hogy ilyen sokan nincsenek jóba a tesójukkal. ÉLn imádom pesztrálni a kishúgom, aki 9 éves, és egy kis tündér, mindig nevetgélünk, meg elhülyülök vele, barbizunk meg társasozunk, a nagyobbik meg mintha egy nagyon jó barátnőm lenne. Lenyúljuk egymás cuccait meg hasonló.

Jobb a kapcsolatom a húgaimmal, mint a szüleimmel.

2010. aug. 26. 21:59
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekünk borzasztó viszonyunk van...:-(

Úgy szeretnék jó testvér lenni, és menne is, de a hugommal képtelenség szót érteni. Remélem majd ha ő is felnő, akkor megváltozik, de most kész rémálom. Ő 16, én 23. De sosem volt jó kapcsolatunk. Talán a nagy korkülönbség miatt, vagy nem tudom. Két teljesen különböző személyiség vagyunk.

És irigykedek is itt mindenkire, akinek jó viszonya van a testvérével. Szerencsések vagytok!

2010. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!