Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, akik otthon dolgoztok,...

Szülők, akik otthon dolgoztok, miként bírjátok, hogy még mindig otthon vannak a csemeték, gyerekek, ti hogy bírjatok, hogy otthon vannak a szülők a nyáriszünetben?

Figyelt kérdés

2021. júl. 5. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hú, mi lesz itt...:)
2021. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Jól megvagyunk, köszi. A legkisebb testvérem 14 éves, szóval nincs gond.

Jól működünk mint család, nincsenek komoly konfliktusok. Szerencsés vagyok.

2021. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Én szerencsés vagyok, mert bár én is otthon, gyerek is, a kettő közt van 250 km 😂
2021. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Tehát lényegében mindenki otthon van. Egy alapból otthonról dolgozó szülő(férfi vagy nő, a kérdésből sajnos nem derült ki)aki több férjjel vagy feleséggel él együtt. A gyerekek és a szülők is otthon vannak a nyári szünetben, hogy bírnám. Hát én tuti kiakadnék.
2021. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Ha az azonos nemű házastársból van több akkor azért. Ha az ellenkező neműből van több akkor meg a gyerekek zavarhatják a dolgok menetét. De ha mondjuk van 2 vagy több ellenkező nemű házastárs, minden bizonnyal nem okozna gondot a csemeték lefoglaltsága sem.
2021. júl. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Én, aki eleve itthon dolgozom, nem csak a covid miatt, nem mindig viselem jól. Nekem kell(ene) a magány néha. Grafikus, festőművész vagyok, amikor mindenki itthon zsizseg, nehezebben jön az ihlet. 4 gyermekünk van!

Nejem reggel elmegy orvosost játszani 😏, sokszor csak este jön haza. Így mindig van valami házimunka, itthoni teendő, bevásárlás, ami okán újra és újra megszakad a munkám ritmusa. Hol az egyik gyerek, hol a másik csinálja a műsort, néha pedig még nejem is. ;-) Ha nem a probléma van, akkor is megesik, felborítják a tervezett ütememet.

Mivel éppen lakás újítunk, alakítunk át, így azt sem tudom, hol áll a fejem! Nem folyamatos meló, hiszen ezt is próbáljuk beilleszteni a napi tennivalók közé. Nagy részét magunk végezzük.

(+ leszakadt az egyik redőny, elromlott az egyik klíma belső egység, hétvégén a mosógép is megadta magát és még előttünk a fürdőszoba felújítás, amire még mindig nincs szakember...)


Ezt leszámítva, szeretem, ha itthon van az egész család! Tehát, próbálom félretenni a munkát, amikor kellek, vagy átszervezni, pl. éjszakára, amikor általában mindenki alszik. De olyankor viszont én alszok túl sokáig reggel, amiből szintén adódik probléma. (főként az asszonynak nem tetszik, mivel ő korán kelő típus)


Természetesen, a gyerekek a maguk képességeihez mérten kiveszik részüket a munkákból!

2021. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmesebb sokkal, mellé még utazni sem kell.
2021. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#6 nem sok szépet-jót írtál a felesegedrol.

Nekem megy oviba (összevont csoport) a gyerek, 12.15-re megyek érte, ennyi időm van dolgozni. Mindent, amit a gyerek mellett is meg lehet csinálni, azt délutánra hagyok.

2021. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám tavaly novembertől tavaszig home officeban dolgozott. Szörnyű volt, nehezen bírtuk ki egymást. 1,5 szobás, 40 négyzetméteres lakásban élünk ketten.

Szeretnék már mihamarabb elköltözni, mert mindkettőnknek elege van egymásból 😂


21F

2021. júl. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Nejem reggel elmegy orvosost játszani 😏, sokszor csak este jön haza - tehát, ELTART téged - grafikusként nem keresel feleannyit sem -, és lenézed őt.


Hát, én úgy kivágnálak, mint a franc.

2021. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!