Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról a...

Mi a véleményed arról a szülőről, aki szexuálisan vonzónak tartja a gyermekét vagy arról a gyermekről, aki szexuálisan vonzónak találja az édesanyját és/vagy édesapját?

Figyelt kérdés
Nem rég olvastam ilyenről, s ráadásul össze is futottam olyan emberrel, akinél ez fenn állt. Teljesen ledöbbentem.
2010. aug. 27. 09:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneknél biztos nincs minden rendben!
2010. aug. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Beteg.
2010. aug. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy beteg...

De hogy lehet szexuálisan vonzónak tartani egy családtagot???

2010. aug. 27. 09:56
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

Szia!

Anya bnőjének a kisfia 3 éves. Tegnap közölte a játszótéren h Encsi(nővére) puncija nem szép, mert most szőrös, de anyáé szép.

3 éves a kissrác és ilyeneket mond. Én csak ültem és nem tudtam h most nevessek vagy meredjek magam elé.

Ha már 3 évesen ilyen a gyerek mi lesz vele később?

Nagyon gáz!

2010. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

hüüh hát nállunk nem szokás egymáshoz vonzódni.

Elég meredeken beteg lehet az illető.:(

2010. aug. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt én sem értem. o.O oké hogy tudom anyámról hogy szép, meg apámról hogy jól néz ki, de szexuális vonzalom... fura. bár szerintem nincs baj addig amíg nem csinálnak semmit.
2010. aug. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy lehet objektívan is nézni... Nem tartom vonzónak, de tudom, hogy a nővérem nagyon jól néz ki, és ragadnak rá a pasik. Így lehet.

Amúgy meg a ki tényleg vonzódik is szexuálisan egy családtagjához, az aberrált.

2010. aug. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ki volt az a királyfi aki szerelmes lett az anyjába? Ödipusz, azt hiszem. Ha már akkor lehetett....Egyébként ez egy létező betegség, hasonló névvel.

De régen még az unokatestvéreket, sőt testvéreket is házasították (bár ott nem volt szó gyakran szexuális vonzalomról), és azt nem találták "problémának". Ezt csak érdekességképpen leírtam.A családon belüli ilyenfajta vonzódás nagyon beteges, kezeltetni kell, mert könnyen lehet rossz vége....

2010. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Hogy lehet azt hinni, hogy hangok beszélnek hozzám?

A beteg elme a normális emberek számára elképzelhetetlen dolgokat produkálhat.

2010. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ, hogy mit ért ez alatt. Én is mindig mondom a lányomnak, hogy milyen szép, meg mennyire vonzó, és van szemem, tehát látom, hogy mennyire szexis, de ez nem azt jelenti, hogy akarok tőle valamit :) Ja, az anyja vagyok. Attól, hogy családtag, még észre lehet venni, hogy valaki jól néz ki, és ezzel semmi gond. A probléma ott kezdődik, ha emiatt vonzódik hozzá, akar tőle valamit, "ráizgul", stb. Na, az már nagyon gáz, az beteg. De ha valaki csak tisztában van vele, hogy szülője, gyereke milyen jól néz ki, az szerintem még nem probléma.
2010. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!