Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a férjed (gyerek...

Mit tennél ha a férjed (gyereked apja) szexuálisan bántalmazná a gyerekedet?

Figyelt kérdés

Gyerekvédelmet tanulok jelenleg, csupán érdekelne néhány őszinte vélemény...

Mert az esetek nagy százalékában az anya elnézi ezt az apának...


2010. nov. 9. 22:04
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Na én ezt biztos nem nézném el..bár az én férjem nem tenne ilyet soha sem..de aki ilyet tenne azt rögtön feljelenteném!
2010. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Kiherélném, vagy puszta kézzel ölném meg. Kerül, amibe kerül. 24N
2010. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tökön rúgnám, azt nem élné túl, és feljelenteném azonnal.
2010. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok...én is hasonlókat csinálnék vele..csak nem akartam részletezni..de még ki is kaparnám a szemét a feljelentés előtt...
2010. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
96%
..., utána bejelenteném a rendőrségen, hogy baleset történt, az erős felindulásból (okkal!!!) elkövetett emberölést a bíróság, különösen ilyen esetben, a bíróság igen enyhén bünteti!
2010. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ilyenkor a férj általában veri is a családját és terrorban tartja a "szeretteit".

Így a nő sokszor nem is tud kilépni a lehetetlen helyzetből, mert fél, plusz anyagilag is kiszolgáltatott.

Én természetesen nem hagynám, beperelném stb, de eleve ott kezdődik a dolog, hogy reményeim szerint nem választanék olyan férjet, aki hajlamos ilyesmire...

2010. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

Nagyon sok történettel kerültem szembe mostanában, ha hiszitek ha nem az emberek 9o%(!) százaléka megússza a börtönt...azt is tudom miért de nem írom le, nehogy valaki ötletet kapjon.

Egyszerűen borzasztónak tartom a dolgot és teljesen kiábrándultam, hogy hogy létezhetnek ilyen emberek...Láttam ilyen traumán túlesett gyermekeket, gyermekrajzokat...és találkoztam anyákkal, akik nem tettek semmit:( (mert féltek, mert szégyenlték stb)


Még nagyszülők is voltak akik elkövették ezeket, nagyata korú barátaihoz vitte unokáját egy nagypapa...borzasztó...

2010. nov. 9. 22:13
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:13

Elfelejtettem odaírni:

50/f.

2010. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Feljelentés, válás, költözés.

És csak azért nem ölném meg, hogy legalább egy szülő legyen a gyerekem mellett, börtönből nem tudnék neki segíteni.

Viszont: sosem bocsátanám meg magamnak, hogy nem vettem észre a jeleket, még mielőtt megtörtént volna a bántalmazás.

2010. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Levágnám neki. Két legyet egy csapásra...
2010. nov. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!