Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valoper beadasa a masik...

Valoper beadasa a masik terhere? Hogy ot kotelezzek a dij megfizetesere

Figyelt kérdés
Valtoztat barmin az ha mar megvolt a gyermekelhelyezesi targyalasunk, kozos felugyeleti jog cimmel? A valopert most szeretnem beadni. Mivel nekem nincs keresetem , beadhatom a parom terhere a valopert? En csak gyes+csaladi+gyerektartast kapok(28000). De a parom nem fogja beadni en pedig minel hamarabb szeretnek elvalni tole.

#válópert #Masikterhere
2021. júl. 10. 14:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
A gyerektartàst nem csak úgy emelik... Mármint más törvény lett a megállapításàra. Mindegy... Kérj költségmentesseget.
2021. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Emeltek a megszabott 20%os hatart torvenymodositas alapjan jujj, kepzeld el csak ugy megmertek emelni 😮😅 kérek drága😘
2021. júl. 11. 12:31
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyanús, hogy az utolsó 3 választ én írtam?

Mindegy, elmondtam mit kell kérned vagy az irodán vagy megkeresed a neten.


Üdv egy bírósági dolgozó, jujjj 😘😘

2021. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%

Én egy új válaszoló vagyok, ezt írtad: "En csak gyes+csaladi+gyerektartast kapok(28000)."

Egy utolsó szar vagy kérdező: érzelmileg manipulálod az embereket, hogy segítsenek rajtad, aztán bejelented hogy amúgy BŐVEN van mit a tejbeaprítani mert alád tesz mindent a család - MEG HÁT MI IS BÍZZUK RÁD AZ ADÓFORINTJAINKAT.

És egy dolog, hogy az ember hibazik de te tök nyugodtan fogsz aludni mert olyan ostoba vagy, hogy fel sem fogod a cselekedeteid súlyát - azt se tudod mi a különbseg jogilag a szóbeli megállapodás meg a házasság között.

És vagy annyira öntelt picsa, hogy vagy valami gyerekes baromságot reagálj a sérült egód miatt vagy jól sajnáltatod magad, hogy kapjál válaszokat.

Remélem hogy kamukerdés, mert ha nem az, sajnálom, hogy leírták a választ mások.

Lehet jelenteni meg lepontozni, úgy szarom le ahogy te szarsz másokra.

2021. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
Aha tehát felnőtt emberként először a férjeddel majd a szüleiddel tartatod majd el magad. Szép példa lesz a gyereknek.
2021. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
92%
Na még egy nő aki csak eltartatni meg felcsináltatni képes magát. De majd talál egy kant aki eltartja, most meg a szülei. Nekem a pofámról sülne le a bőr ha ilyen életképtelen lennék. Papabank pénzel, mamahotelben terpeszkedsz és még az exedet is meg akarod fejni? Ehhez aztán pofa kell, nem kicsi.
2021. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Nemtudom miért támadjátok így le mások is vannak gyesen, nem kevesen! És igen ilyen helyzetben jó dolog , hogy a szülei számíthat.

A GYES úgyis max 3 év, dolgozhat utána még eleget, ez átmeneti dolog.

2021. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert segítséget kér és még ő bunkózik. Jujjj... ☺️
2021. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
18. A stílussal én sem értek egyet , de tegye a szívére a kezét ki lenne kedves ha épp többen betámadták az elején is ...
2021. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!