Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb a gyerek...

Melyik a rosszabb a gyerek fejlődésére? Ha azonos nemű pár neveli fel, vagy ha egyedül maradt anyu vagy apu?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 18:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Kérdező! Egy gyerek nevelésénél nem az az alapvető, hogy hetero- vagy hoszexuális beállítottságú emberek nevelik-e.


Hanem: olvasd el a fenti válaszokat:)

2010. aug. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
85%

Ez az indok kikészít, hogy ha két nő neveli a gyereket pl., akkor honnan fogja megtudni az a szerencsétlen gyerek, hogy hogyan néz ki egy férfi.

???

Nekem nem volt a családomban se süket, se mozgássérült, se értelmi fogyatékos, mégis tudom, hogy néznek ki, és tudok ugyanúgy tisztellettel bánni velük.

Én nagyon szerettem volna, ha Anyu mellett van még valaki, aki szeret, tanít, nevel. És nem érdekelt volna, mi van a lába közt.

2010. aug. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha egyedül neveli, szerintem rosszabb.
2010. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Engem a nyagyi és anyú egyedül nevelt és nem lett töle semmi bajom.
2010. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Mindkettő!

Azonos nemű párral pedig az a probléma, hogy a társadalom nagyon nincs felkészülve erre a szituációra. Volt is itt egy kérdés, amiben az "aggódó" anyuka ragadt virtuális tollat, hogy leírja: kisfia egy olyan kislánnyal fog egy osztályba járni, akit leszbikusok nevelnek.


Hiába lenne képes egy egynemű pár a gyereknevelésre, ha a környezete megnehezítené azt.


Az egyedülállóság se fenékig tejfel. Mert mi történik akkor, ha az egy szem szülővel történik valami??

2010. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!