Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Anya nem...

Mit csináljak? Anya nem csinál semmit. Nem főz nem süt nem takarít, Képes volt felfogadni egy takarítónőt is.

Figyelt kérdés
Felajánlottam hogy ne hívjunk takarító nőt, mert én akarok takarítani ez olyan rossz érzést kelt bennem, mert nem szeretem ha egy másik embert kihasználnak.. Mindig segítek Andinak, mert mindig ő akarja elrakni a fehérneműimet.. És egy kicsit zavar.. Hogy vegyem rá anyát hogy háziasabb legyen?? Köszönöm a válaszokat 17L
2010. aug. 27. 19:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
hihi :) érdekes, soha nem gondoltam volna, hogy viszont látommásnál a mi szitunkat. Csak én kiegészíteném, hogy amikor megemlítem akkor felhozza, hogy de előző hétvégén volt rántott husi. Mirelit szarokon élünk, én kezdtem el most főzni tanulgatni, hogy legyen normális kajám. Takarítás nuku, de ha bármit felhozok, üvölt, hogy én mennyit dolgozok stb. stb. Igaziból nem tudom elfogadni, mert láttam anyumnál sokkal dolgosabb és munkásabb embert aki a munka mellet minden nap főz, mos, takarít, ami szerintem a normális. Igaziból nem tudsz mit kezdeni, tuti leülltél vele, higgadtan beszélni, te is felajánlottál sok segítséget, és semmi. igaz?! Engem is érdekelne a megoldás :)
2010. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
37%

Ha anyukádnak van pénze takaírtónőre és nincs kedve takarítani, akkor nincs beleszólásod abba, hogy takarítson, főzzön-e.

A takarítónőket nem használják ki, nekik ugyanúgy ez a munkájuk, mint egy titkárnak, egy orvosnak vagy egy tűzoltónak a saját munkaköre.


Elég furcsa, gyerekes a hozzáállásod, ahhoz képest, hogy 17 éves vagy.:/ (enm oltásnak szánom)

2010. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Normálisan leültem vele beszélni, kaját rendeli..
2010. aug. 27. 19:52
 4/34 A kérdező kommentje:
De miért gyerekes? Azért mert nem szeretem ha egy ember kihasználnak? mos, vasal fehérneműket kiválogatja beágyaz.. Szerintem ezt ő is megtudná csinálni..
2010. aug. 27. 19:54
 5/34 anonim ***** válasza:
30%
Miért használna ki más embert? A takarítónő pénzt kap ezért, rohadtul nincs kihasználva...normális vagy?
2010. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
miért kell ilyen paraszt módon leoltani? nem tudtok normális hangnemben írni? csak segíteni szeretne otthon
2010. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Jó igen pénzt kap azt én is tudom.. de azt is tudom hogy napi 8 órát dolgozik.. meg sem áll.. és ha leül egy picit anya szóvá teszi.. Szóval lehetne vele jól báni..
2010. aug. 27. 19:57
 8/34 A kérdező kommentje:
Meg azért én is megtapasztalnám hogy milyen ha együtt főzzünk anyuval vagy sütünk..
2010. aug. 27. 19:58
 9/34 anonim ***** válasza:
56%

Biztos únja már, hogy egész életében takarít, mosogat, mos, főz, és minden nap újra kell kezdeni.

Egy idő után ez tökunalmas lehet.


Én azt mondom ha van rá pénze, akkor mért ne lógassa a lábát. Így boldogabb, lehet lustulni :)

2010. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
59%
Napi 8 óra a rened munkaidő mindenhol.
2010. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!