Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeretnék egy takarítónőt és...

Szeretnék egy takarítónőt és egy gyermekfelügyelőt heti néhány órára, egyben megoldható?

Figyelt kérdés

Hallottatok már ilyenről?

Most megbeszéltük a párommal, hogy megengedhetjük magunknak, hogy keressünk egy ilyen nőt, de van olyan, aki mind a kettőt vállalná?

Nem vagyok jártas ez ügyekben, fogalmam sincs hogyan működik. Ügynökségen keresztül érdemes?

A leinformálhatóság miatt kérdem, mert azért csak 3 éves gyermekemre vigyázna és a lakásunkba is beengedném ugye a takarítás végett.

Na ne azt gondoljátok, hogy lusta vagyok, csak a párom külföldön dolgozik, rokonok távol, egyedül nem tudok mindent megoldani, mert közben tanulok is, mellékesben itthoni munkát végzek, szóval nagyon kevés a szabadidőm :(


2011. aug. 27. 07:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztosan lenne, pl én is szívesen vállalnék ilyet :)
2011. aug. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hol élsz? Faluban, kisvárosban könnyen találsz. Kérdezgesd körbe a játszótéri anyukákat, hátha van, akinek az anyukája, ismerőse vállal ilyet. Az is lehet, hogy találsz olyan anyukát, akinek egy kis mellékesre van szüksége a gyes mellett. Tehetsz ki hirdetést a gyerekorvosi rendelőben, vagy a védőnőnél. Esetleg őt is megkérdezheted. Bölcsis dajka vagy gondozónéni? Ők is szoktak gyerekfelügyeletet vállalni, a többit meg megbeszélitek.
2011. aug. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekünk is van ilyenünk, ő alapból kórházi nővérke a gyerekosztályon, de ugye az egészségügyben elég keveset keresnek, így sokan közülük vállalnak másodállást.

Unokatesómékhoz évek óta jár egy hölgy, takarít, ha kell, főz, plusz a gyerekre is vigyáz, mert unokatesóm is dolgozik.

Érdemes esetleg a játszótéri anyukák között kérdezősködni, nálunk is "szájhagyomány útján" terjed a gyerekvigyázó-takarítónők telefonszáma. :-) De sokszor hirdetnek is helyi újságban az ilyen munkát keresők, illetve te is feladhatsz egy hirdetést, hogy milyen munkaerőt keresel, biztosan sok választ kapsz, s kiválaszthatod a legszimpatikusabbat.

Megbízhatóság szempontjából viszont legjobb ismerőstől ajánlást kérni.

2011. aug. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

És milyen órabér az általános?

Most arra gondoltam, hogy hétfőn és csütörtökön kéne 2-2 óra takarítás, a gyermekemre vigyázni meg akkor, amikor nekem ügyeket kéne intézni, heti pár óra.

Egy árban lehet vagy más az órabér?

Én 500Ft/órára gondoltam, vagy ez kevés?

2011. aug. 27. 10:27
 5/13 A kérdező kommentje:

Ja, megyeszékhelyen lakunk, nem a fővárosban.

(Gondolom ott drágább lenne)

2011. aug. 27. 10:28
 6/13 anonim ***** válasza:
500.- Az nagyon kevés még egy munkáért is. Minimum 1000.-
2011. aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az a baj az 500 ft os órabérrel,hogy ha kicsit messzebről találsz valakit,és csak napi 2 órára kell,akkor az esetleg elmegy utiköltségre és igy nem éri meg neki.Én a abarátnőmnek 1,50 et adok egy órára(euró) de van hogy ittvan napi 7 órát is,és közel lakik.
2011. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
1000? Szerintem az már sok..Most beszéltem egy ismerőssel, aki azt mondja, hogy takarításért 500, gyermekfelügyeletért 800Ft/óráért szokott dolgozni, de ő messze lakik.
2011. aug. 27. 12:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Na de neked a kettő együtt kell, nem?
2011. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kisvárosban lakunk, 1000Ft/óra csak a takarítás, gyerekfelügyelet nélkül.
2011. aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!