Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a tartós érzelmi...

Mit gondolsz a tartós érzelmi megcsalásról? (Tartós alatt több, mint egy évet értek).

Figyelt kérdés
Tehát párkapcsolatban vagy és egy harmadikhoz felé táplálsz érzelmeket. (Teljesen mindegy, hogy a harmadik tudja-e, viszonozza-e, összejöttök-e, szerető lesz-e vagy sem ...stb.; az érdekel, a párotok és a kapcolatotok felé ez mit jelent.)
2010. aug. 28. 01:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
az érzelmi megcsalás sokkal rosszabb mint a testi,ha már igy alakul akkor el kell mondani az aktuális partnernek és le kell zárni a kapcsolatot
2010. aug. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
63%
a tartósról nem tudok véleményt mondani,de nekem néha(nem is olyan ritkán) előfordul h a környezetembe lévő fiuk valamelyike iránt kezdek érezni valamit,de pár nap és rájövök h nekem a párom kell akkor is ha nem olyan "tökéletes" mint ők.ezek után általában jó ideig bűntudatom van:(
2010. aug. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Ilyenkor nincs értelme a kapcsolatnak.
2010. aug. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
69%
döntsd el, hogy melyikőjük iránt erősebbek az érzelmeid.. ha a harmadik fél iránt akkor semmiképp ne erőltesd tovább a mostani kapcsolatodat. később csak egyre rosszabb lesz a párodnak is és neked is..
2010. aug. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Én is voltam már párszor szerelmes másokba, miközben a pasimmal jártam. De úgy nem tettem semmit, csak az agyamban fantáziálgattam. Ilyenkor volt hogy észrevette a párom, meg olyan is volt, hogy másra gondoltam miközben szeretkeztünk, de neki jó volt így is, mert nem tudta min jár az agyam.


Hát előfordult, persze ezeket a dolgokat inkább nem mondanám el neki, mert hülyének nézne. Ezek csak egy ideig vannak, aztán elmúlnak. Nagyjából úgy múlik el, ha a másik srácban elkezdek hibákat keresni, és akkor rájövök, hogy a pasim sokkal jobb.

De mindig az a vége, hogy megint szerelmes leszek a pasimba, és tök jó.

Így nem olyan unalmas a hosszú párkapcsolat.


Najó, volt, hogy szenvedtem is emiatt, de ez az én agyszüleményem, neki ezt nem kell tudnia. Már úgyis eldöntöttem, hogy örökre vele maradok :)

2010. aug. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
01.36.: ÉS ezek meddig tartanak ?
2010. aug. 28. 01:41
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát változó, max ilyen 1-2 hónapig, de a pasimmal meg 6 éve vagyok együtt :) Már olyan is volt, hogy a saját haverjára gerjedtem rá, de az azért ciki. Az nem tartott 1 napig sem :)
2010. aug. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az szerintem nem is sok. inkább vonzalom.

De pl. egy év már elég nagy gond szerintem.

2010. aug. 28. 01:51
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát ja, 1 év az már kiderül. Ott azért csak észreveszi a párod, hogy valami nem stimmel. Sok veszekedés lehet emiatt akár úgy is, hogy ő csak annyit érez az egészből, hogy nem szeretik. Szal nem is kell hogy tudja azt, hogy a másik mit gondol, egy idő után ezt érzi akármit csinálsz.
2010. aug. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy észreveszi ?

Mi van, ha amúgy meg jól elvannak, nem nagyon veszekednek, kijönnek egymással. Akkor hogy veszi észre ?

2010. aug. 28. 02:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!