Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz? Maradjak még...

Mit gondolsz? Maradjak még egyedül, vagy keressek valakit görcsösen?

Figyelt kérdés

Alapjába véve egész jól elvagyok, el tudom foglalni magam amióta szingli vagyok (már fél éve), tehát nem unatkozok..

De néha jön az a rossz érzés, hogy nincs akit ölelgessek, csókolgassak, elmenjünk valamerre, romantikázzunk.. Szóval értitek..

Regisztráltam egy társkereső oldalra, hátha belefutok 1-2 srácba, akik jó fejek, és talán összejöhetne valami.. El is kezdtem beszélgetni kb 5-tel (akikkel egész jól megértettük egymást, helyes volt..), de kb 3 nap után már msn-en is meguntam őket.. Mi lett volna, ha találkozok velük.. :/ Na ilyenkor úgy érzem, hogy nem kell nekem még senki. De tisztában vagyok azzal, hogy ez nem fog változni, mert az utolsó srác volt nekem az Igazi és én is neki, és Ő a tökéletes, és nem tudok lejjebb adni az "elvárásokból"...


17/L


2011. okt. 15. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem 17 évesen fölösleges ilyesmin rágódnod.

Éld az életed, és majd jön valaki, akivel szeretitek egymást.

2011. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem egy kapcsolat jelenti a legtöbbet. Hiába vannak barátaim, velük azért mégsem olyan jó, mint egy sráccal kettesben..
2011. okt. 15. 16:38
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Ja, és olyan, hogy "igazi" - nincsen :)) Pláne nem ilyen fiatalon. Majd lesz egy valaki (jó esetben), akivel találkozol, és tartósan egy párt alkottok.
2011. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
Viszket, szivi?
2011. okt. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Azt hittem ezt a "Maradjak még egyedül, vagy keressek valakit görcsösen?" kérdést, egy minimum 28 éves nő tette fel.

Szerintem 17 évesen ilyesmin végképp ne görcsölj.. majd belefutsz valakibe, mikor nem is számítasz rá.

2011. okt. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 szamóca.. ***** válasza:
96%
arról nem is beszélve, hogy ez már görcsös amit most csinálsz... neked egy párkapcsolat az igazi, sok barát nem elég... társkereső 17 évesen? mi lehet ennél görcsösebb?:D
2011. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is mindig a párkapcsolatok voltak fontosak.Akármilyen sz*rok is voltak,jobbak mint a barátok....


De ne keresd görcsösen!Valahogy kapcsold ki az agyad,s meglásd megtalál a szerelem:)

2011. okt. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha görcsösen keresed nem fogod meg találni azt a fiút akit szeretnél. Én akkor találtam rá életem szerelmére amikor egyáltalán nem is számítottam rá! :D
2011. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

"amikor egyáltalán nem is számítottam rá!" 17:55

- ez TÖRVÉNYSZERŰ !!:)))

mert itt nem játszat szerepet semmiféle számítgatás, racionális fontolgatás, ravaszkodás:)

az igazi, szép, tiszta szerelemmel találkozni: kegyelem

2011. okt. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha ötből öt fiú unalmasnak bizonyult 3 nap után, akkor veled van baj. Egy bizonyos szellemi szint alatt nincs miről társalogni. Esetleg csak a szexre kellettél volna, de beszélgetni nem óhajtottak veled.
2011. okt. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!