Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy olyan emberrő...

Mit gondolsz egy olyan emberről, aki havonta 60 ezer forintot költ pszichológusra?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm, és meséltem róla több ismerősömnek, és egy csomóan leszólták, hogy mások meg ennyiből élnek.

Igazából - amennyire én tudom - nincs semmi konkrét baja, csak jó érzés neki kibeszélni a gondjait, meg egyszerűen jó neki oda járni. Úgy érzi megér ennyi pénzt.

Én megvédtem, és szerintem igazam is van, mert vannak olyanok, akik ugyanennyi pénzt szintén elköltenek havonta, de sokkal károsabb formában, például alkohol, cigi, (drogok).


Ti mit gondoltok erről?

Igazam volt, mikor megvédtem?


2011. okt. 18. 21:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki arra költi a saját pénzét, amire akarja.
2011. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazad volt, mindenki arra költi a pénzét amire akarja, külön jó, ha nem káros szenvedélyre.
2011. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy mivel Magyarországon - pont az ilyenek miatt - nem illik az anyagiakról beszélni, jobban tetted volna, ha egyáltalán nem meséled el.

Egyébként szerintem mindenki maga dönti el, mire költi a pénzét, akár pszichológusra.

2011. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Ha ezzel másnak nem okoz kárt (család, ilyesmi), hát hadd tegye. MOndjuk így, hogy semmi baja, én ezt megmosolyognám, ha nem baj. Ha van neki ennyi fölös pénze, okosabb dolgokra is elkölthetné. Például utazhatna, na az biztosan felfrissítené.
2011. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Neki a pszichológus a káros szenvedélye :D
2011. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Akkor ha valakinek van pénze, már el se költheti, csakmert vannak nála szegényebb emberek?! Vagy mi?
2011. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell megvédeni. Minek? Mindenki arra költi a pénzét, amire akarja.
2011. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy ismerősöm, aki havonta 60 ezer Ft-ot költ pszichológusra. :) Bár én nem meséltem erről senkinek.

Egyébként mindenki azt csinál a saját pénzével, amit akar.

2011. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez egy befektetés is. Ezek szerint jól keres. Lehet, ha nem tudná kibeszélni magából a dolgokat, nem tudna hatékonyan működni és a munkájára koncentrálni, és kevesebb pénze lenne.
2011. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod, lehet, hogy baja van. Egyrészt ismerősödnek hívod, nem barátodnak, másrészt magad is mondod, hogy SZERINTED nincs baja. Hát így persze, hogy az előző válaszolóhoz hasonlóan "megmosolyogják".
2011. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!