Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mi baja lehet a nevelő...

Mégis mi baja lehet a nevelő apámnak, miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Azt csinálja hogy ha anyám itthon van akkor állandóan kötözködik velem, sose jó semmi amit/ahogy csinálok. A takarítástól kezdve a főzésen át semmi. De ha anyám nincs itthon kenyérre lehet kenni. Olyankor lehet vele beszélgetni, filmezünk meg minden, ha kell valami akkor segít.


30/F



2021. júl. 28. 13:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

5-ös, gondozásra szorulsz? Önmagadat nem tudod ellátni?

És mi lesz, ha már nem fog élni anyukád?

Gondolom, egyértelmű neked is, hogy legtöbb esetben a gyerek évtizedekkel túléli a saját szüleit.

A nevelőapádnak érthető módon elege van abból, hogy egy rég felnőtt ember kerülgessen otthon.

2021. szept. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Építő kritikákat fogalmaz meg, avagy csak szidalmaz?


Nekem volt egy olyan hátsó gondolatom, hogy ő anyukád egy "szócsöve", és amit anyud nem mer/akar Neked szemtől szembe kimondani, megteszi helyette a párja.

2021. szept. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Csak szid, vagyis inkább káromkodik. Azaz k isten b+ fajta káromkodás. Kötekszik sose teszek semmit se jó helyre meg hasnló szintő kötekedèsek. Ha nyitva felejtem az ajtót akkor az a baj, ha becsukom az, szóval èrted.
2021. szept. 28. 18:48
 14/18 anonim ***** válasza:
S anyukád ezeket némán nézi, vagy állást foglal?
2021. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#14 Dehogy nèzi, mindig beleszól, nemhagyja szónèlkül. Sőt mèg hugom se hagyja szó nèlkül hogy ok nèlkül cseszegessen, de az ő szavukat megsem hallja csak mondja a magáèt.
2021. szept. 28. 18:55
 16/18 A kérdező kommentje:
Főzèsnèl is mindig kötözködik beleszól hogy miből mennyit tegyek bele mert ő beteg lesz ha annyi hagymát vagy borsot teszek bele. Aztán mikor otthagyott szabtam bele mèg aztán büszkèn tolta befelè hogy megmondta ő hogy nem kell bele több közbe meg mèg annyit beletettem mikor nem látta mint mikor rámszól. Ès mègse lett semmi baja.
2021. szept. 28. 18:56
 17/18 anonim ***** válasza:
Hahaha miért nem mondtad meg neki az igazat?
2021. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
#11 sajnos rászorulok. Saját falunkban is gps-el közlekedek mert nem találnèk haza egyedül. Olyan az egèszsègügyi állapotom hogy azt mondta nekik a doki hogy bármelyik reggel rámtalálhatnak meghalva.
2021. szept. 28. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!