Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám felesége rá akar nevelni,...

Apám felesége rá akar nevelni, hogy olyan legyek amilyen ő, sajnos ebben apám is nagyban részt vesz. Nem értik meg, hogy én ilyen vagyok ő meg olyan. Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Nyilván a kapcsolatot nem fogom ilyen dolgokért megszakítani. Akik ezt tudják csak javasolni azok kíméljenek.

Egy ideig formálható volt a véleményem és ehez hozzá szoktak. Ha felvettem valamit és nekik nem tetszett akkor átvettem csak ne legyen balhé. Ezt már nem szeretném. 21 éves vagyok ideje, hogy megértsék, hogy én ilyen vagyok és kész. De veszekedni nincs kedvem velük. Magabiztosan szeretnék kiállni a véleményem mellett…

Pl a felesége nem sminkeli magát, nem hord csinos ruhákat, nem csinàltat gél lakkot a körmére, semmi nincs rajta megcsinálva. Egy full natúr nő.

Én ami tetszik igen is megcsináltatom, hogy mégjobban érezzem magam. Most vagyok fiatal, most kell, hogy tetszek magamnak. Mikor beszól ilyen dolgokra mit csináljak hogy ne nyaggassanak folyton a saját véleményükkel? Rosszindulatúan beszólnak mindenre állandóan amiben nem vagyok olyan mint a nő



2021. júl. 29. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
ereszd el a füled mellett a beszólásokat. Mintha meg se hallanád...
2021. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kiállsz magadért,és esetleg veszekszel velük. Vagy csendben tűrőd,és tetteted hogy nem érdekel a véleményük
2021. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Korodnak megfelelően mond el, hogy felnőtt nő vagy, úgy öltözöl, ahogy akarsz.
2021. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

"most kell, hogy tetszek magamnak." Ne csapd be magad!!!!!!

Tessék önállo életet élni (lakhatás, ellátás szempontjábol is!) és a problémád megoldva rinya nélkül!

2021. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ennek a fordítottját tapasztaltam. Utáltam magam a nőcis ruhákban, a műkörmök meg az egyéb kenceficék mindig is taszítottak, ellenben anyám az ilyesmiknek a megszállottja volt.

Szerintem mindenkinek tiszteletben kellene tartania egymást, nemcsak emberileg, hanem stílusban is. Aki szereti a giccsesebb ruhákat, az hordja azokat, és ne szóljon be annak, aki meg épp a természetes stílust preferálja. Ugyanez fordítva is.


Jobb dolga nincs?

2021. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
21 éves vagy önállósodj. Költözz el, éld az életed, ahogy neked jó és kész. Ha csak látogatóba mész hozzájuk, elengeded a füled mellett a megjegyzéseket
2021. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Oh persze mindenki költözzön el otthonról, csak mert apa uj nője nem szereti a körömlakkot.

Hát én meg tuti nem költöznék el, meg nem is hagynám magam nekik. Más lenne, ha valami olyan dolgot követnél el, amivel nekik, vagy másnak ártasz, pl drogoznál, innál stb.


Nem értem a gyakori embereket, függetlenül a kérdéstől.


Ha a gyerek elmúlt 18 már nem is kell? Ha a gyerek elmúlt 18, és felrakat egy műkörmöt már ki is tennétek a házból? Nektek ennyi elég lenne? Tényleg?

Tegyem ki én is a saját lakásomból a szüleimet, csak mert zavar, hogy ugyanabba a hálóingben alszanak több napon keresztül? Vagy mert zavar a műfogsora a fürdőszobában? Igen? Ennyi a családi kapcsolat? Mi a rákból költözzön el valaki 21 évesen?


Én 25 voltam, amikor elmentem. Rohadt nehéz volt, pedig 2 munkahelyen dolgoztam, tanultam, ösztöndíjam volt. De soha nem bocsájtottam volna meg a szüleimnek, ha egy rohadt köröm miatt kivágnak a házból. Ti ezt komolyan gondoljátok?

2021. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Mondd meg, ha majd ennyi idősen te is ilyen természetesen szép leszel, mint a nevelőanyád, majd akkor te is így fogsz öltözni. De most nagyon zavar, hogy ő ennyivel jobban néz ki.
2021. júl. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha a saját apád tűri, hogy egy nő leugasson, és még rá is kontrázz, az nem igazán jó apa. ha az én gyerekemnek szólna bele így , megmutatnám a nőnek az ajtót, és mondanám neki az már csak kijárat.
2021. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele
2021. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!