Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám felesége rá akar nevelni,...

Apám felesége rá akar nevelni, hogy olyan legyek amilyen ő, sajnos ebben apám is nagyban részt vesz. Nem értik meg, hogy én ilyen vagyok ő meg olyan. Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Nyilván a kapcsolatot nem fogom ilyen dolgokért megszakítani. Akik ezt tudják csak javasolni azok kíméljenek.

Egy ideig formálható volt a véleményem és ehez hozzá szoktak. Ha felvettem valamit és nekik nem tetszett akkor átvettem csak ne legyen balhé. Ezt már nem szeretném. 21 éves vagyok ideje, hogy megértsék, hogy én ilyen vagyok és kész. De veszekedni nincs kedvem velük. Magabiztosan szeretnék kiállni a véleményem mellett…

Pl a felesége nem sminkeli magát, nem hord csinos ruhákat, nem csinàltat gél lakkot a körmére, semmi nincs rajta megcsinálva. Egy full natúr nő.

Én ami tetszik igen is megcsináltatom, hogy mégjobban érezzem magam. Most vagyok fiatal, most kell, hogy tetszek magamnak. Mikor beszól ilyen dolgokra mit csináljak hogy ne nyaggassanak folyton a saját véleményükkel? Rosszindulatúan beszólnak mindenre állandóan amiben nem vagyok olyan mint a nő



2021. júl. 29. 12:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%

Létezik olyan hogy valami természetes szép.

A "mű" nőket nagyon sokan nem szeretik, mindenkinek más a szép, és más az ízlésük.

De ez a "semmi nincs rajta megcsinálva" úgy hangzott, mintha egy autóról, vagy házról beszeltél volna.

2021. júl. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
15%

Miért kéne bármi is legyen megcsinálva apukád feleségén ?

Ez nem hord csinos ruhákat nem hiszem el ,csak te számodra nem csinos,mert gondolom nem olyan ruha hogy mindene kint van ,stb

.nem mindenki akkar teljesen mű nő lenni,nem attól érzi jól magát.

Én ennyi idősen max néha színtelen lakott használtam körmeimre meg néha be volt festve hajam .ennyi idősen is természetes kinézetem volt se műköröm se smink, mai is 25 ével később sincs semmi rajtam megcsinálva hajamon kívül azt időnként fodrásznál le vágatom

Azt kész férjemnek így tetszem még most így tetszem

Vannak divatos ruháim olyanok ami nekem tetszik,az mindig is volt .

2021. júl. 30. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

23 voltam, mikor pont ugyaezek miatt elköltöztem és én meg is szakítottam velük a kapcsolatot elég sokáig.


Apával már beszélek, a nővel max 2-3 szót, mert egy képmutató pi...

2021. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!