Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek hasonlót (férj/...

Éreztetek hasonlót (férj/ feleség/hosszabb kapcs után) "milyen jó lenne újra átélni a megismerkedés pillanatait és nem csak. "?

Figyelt kérdés

Több mint 3 éve vagyunk együtt a párommal akivel tényleg szép minden, egy "aranyember" akiért bármit megtennék bármikor. Nagyon szeretem és tudom, hogy ha egyszer kimondom az IGEN-t akkor ez a férfi mellettem állni.

Viszont néha azt érzem, hogy "de jó lenne ismét átélni a megismerkedést és az azt követő időszakot" Újra átélni az első randit, az első csókot, az első szeretkezést...

Az újdonság varázsát...

Tudom, hogy nem tarthat örökké ez a varázs és ha mással kezdenék akkor is elmúlna egy idő után, de néha elmélázok ezen.

Nem unom a kapcsolatunkat és nem mondhatom, hogy megszokásból vagyunk együtt, de néha azt érzem, hogy a barátaink mellett (akik ennyi idősen nem élnek komoly kapcsolatban) hogy olyan jó rég együtt levő összeszokott házaspár vagyunk...(pedig még csak egyetemistáskodunk...)


2010. aug. 29. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én soha nem éreztem ilyet. Ráadásul a megismerkedésünk, az első idők kicsit zűrösek voltak, majdnem szétmentünk.


Ellenben most azt érzem, hogy napról napra egyre csak jobban szeretem őt. Mi is 3 éve vagyubk együtt, de már mint férj és feleség. Most sokkal jobbak a szeretkezéseink, mind eleinte, sokkal mélyebben ismerjük egymást mint eleinte... jobb most, mint kezdetben volt. :-)

2010. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

mi sokszor nosztalgiázunk azon, hogyan ismerkedtünk meg :D


viszont én sokkal jobban szeretem őt most, mint az elején, amikor még nem ismertem annyira.

jómondjuk ez logikus :D


de nagyon szép időszak volt, de hát (sajnos?) nem lehet visszahozni,a kapcsoaltok változnak, csak fontos hogy a szerelem/szenvedély megmaradjon, még akkor is, ha átalakul és nem olyan mint az elején.

2010. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Igen, velem előfordul. :) Persze ezért nem akarok mást keresni, mert bőven megvan a maga szépsége a minden rezdülésének ismerésében is, és a csókjai így is felülmúlhatatlanok, csak jó volt az a bizsergés. :)

20/L (4,5 éves kapcs.)

2010. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Én sem arra gondoltam, hogy a kezdeti érzéseket hozzam vissza, hanem ahogy a 2o-L is írta azt a kezdeti "bizsergést".

Tény, hogy most már minden rezdülését ismerem és köszönő viszonyban sincs a kezdeti és a mostani kapcsolatunk.

köszi a válaszaitokat

2010. aug. 29. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:

én imádtam az első időszakot.

giccsesen hangzik, és nem is szeretek ilyen szavakat használni, de az az igazi nagy elsöprő szerelem. :D

amikor egész nap csak a nyakában lógnál, és csókolóznátok, és érzed, hogy ő is legalább anynira imád mint te őt, és nem tudsz vele betelni, éssss jaaaaaj :)


most is szoktunk romantikázni, de amikor még csak kezdődik az a legjobb :D

2010. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!